اگر شما عجله بسر می رسانید شما می توانید کاملا کاربردی اپل دیده بان برای کمتر از $100

در حالی که وجود دارد از نظر فنی هیچ چیز مانند یک کم هزینه اپل دیده بان نوع برای دفع بسیاری از فوق العاده مقرو

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
در حالی که وجود دارد از نظر فنی هیچ چیز مانند یک کم هزینه اپل دیده بان نوع برای دفع بسیاری از فوق العاده مقرون به صرفه می پوشند سیستم عامل گزینه های راه همان است که دومین نسل آیفون SE می رود تا در برابر سامسونگ اندروید اواسط رنجرز شما می توانید گاهی تلو تلو خوردن بر قاتل معامله بر روی یک نسخه از محبوب ترین ساعت هوشمند است.
مورد در نقطه, یکی از جدید روز-تنها Woot فروش از چندین اپل دیده بان سری 1 مدل برای عنوان کمی به عنوان $94.99. بدیهی است که ما در حال صحبت کردن در مورد مرمت واحدهای اما آمازون, دختر, e-tailer پرتاب خواهد شد در یک محدود 90 روز گارانتی برای صلح خود را از ذهن در حالی که تعهد به تنها کشتی به طور کامل عملکرد دستگاه "انتظار می رود به یک سطح متوسط wear & tear."
که ممکن است در موارد مختلف "خراش و فرورفتگی و ضربه" به عنوان نشانه ای از, حداقل, آرایشی, آسیب, اما ما می تواند احتمالا همه توافق دارند که مهم ترین چیزی که در مورد چنین دیوانه ارزان دستگاه خود را به طور کلی قابلیت های. تجاری منتشر شد تمام راه برگشت در سال 2016 و رسما قطع دو سال بعد اپل دیده بان سری 1 است به طور کامل قادر به در حال اجرا آخرین نسخه از این شرکت watchOS پلت فرم است که بدون شک باعث می شود آن را هوشمند خرید در زیر بنیامین در سال 2020 است.
قابل پیش بینی به اندازه کافی اپل را رها رسمی آن سری 1 پشتیبانی از watchOS 7 دلیل برای تحویل به صاحبان جدیدتر دیده بان نسل در چند ماه. البته گفته جدیدتر ساعتهای هوشمند بعید است برای تبدیل شدن به چنین باور نکردنی چانه زنی در هر زمان به زودی پس از آن هنوز هم ممکن است یک ایده خوب برای استفاده از این نادر Woot ارتقاء در حالی که شما می توانید.

95 دلار به طور طبیعی خرید شما کوچکتر 38mm مدل در چهار صورت های مختلف رنگ زوج با انتخاب خود را از سیاه و سفید و یا صورتی, ورزشی, باند, با, بزرگتر, 42mm نوع دلربا فقط 5 دلار بیشتر در همان رنگی کوارتت.

با استثنا از پیچیده زندگی-صرفه جویی در ویژگی های مانند مانیتورینگ ECG یا سقوط تشخیص باستان دیده بان اپل سری 1 است که عمدتا مجهز به همان سلامت ابزار ردیابی به عنوان جانشینان خود از جمله ضربان قلب و سنسور. این صفحه نمایش AMOLED نیز بسیار قابل توجه حتی با استانداردهای امروز در حالی که عمر باتری است... نه که بد است. در روشن نیست طرف از چیزهایی که شما به وضوح نمی تواند مستقل تلفن همراه اتصال بعد از دیده بان اپل نسل و یا ساخته شده در GPS و پشتیبانی از سری 2 در iOS سازگار گاه شمار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن