اگر شما عجله بسر می رسانید این گوشی OnePlus 8 Pro 5G در نهایت می تواند مال شما

پس از به تدریج افزایش از طریق صفوف از صنعت تلفن همراه پس از آن ترشح اما لرزان اولین بازی برگشت در سال 2014 OnePlus انتظار بود برای اثبات این سال از آن است آنچه در آن طول می کشد تا اجرا با سگ های بزرگ و حتی در به چالش کشیدن بازار مانند ما.

بر روی کاغذ این شرکت قطعا موفق به اثبات درست است که طولانی و موفقیت آمیز آن با همکاری T-Mobile و رسما پیوستن به نیروهای با Verizon برای اولین بار به صورت تجاری آزادی فوق العاده خوب-بررسی وان پلاس 8 و 8 Pro حمایت از 5G اتصال به عنوان استاندارد.
اما در حالی که آن را سخت به مانند مدل قبلی آن را نیز ناامید کننده برای بسیاری از مردم این است که دومی نوع را ندارد راه خود را به هر کدام از این دو ما را حامل است که برداشت “به طور منظم” وان پلاس 8 5G. بدتر هنوز, گوشی وان پلاس 8 Pro 5G تقریبا غیر ممکن به stateside برای یک گامه مدت زمان طولانی است که در واقع باعث شد تعدادی از کاربران قدرت به پرداخت یک حق بیمه برای pre-owned واحد در eBay.
تا آنجا که ما عاشق این گوشی هر دو در نگاه اول و پس از صرف کمی وقت با کیفیت با آن ما هرگز شما توصیه می کنیم چرا که حقیقت و ببین, وان پلاس 8 Pro 5G است در نهایت در دسترس از طریق آن سازنده وب سایت رسمی ایالات متحده. وجود دارد هیچ گفتن چه مدت این آخرین, البته, بنابراین شما ممکن است بخواهید به عجله بسر می رسانید و محل سفارش خود را در اسرع وقت.

متاسفانه, ورود به سطح 8GB RAM/128GB storage نوع در زیبا یخبندان رنگ سبز است هنوز هم به عنوان ذکر شده خارج از بورس در زمان نگارش این طوری ما ترس شما را مجبور به سرفه کردن 999 دلار به جای $899 برای 12GB RAM/256GB ذخیره سازی تنظیمات در انتخاب خود را از مرمر سیاه و سفید و یا رنگ های معدنی آبی رنگ مشاغل اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید, این احتمالا دسترسی محدود اجرا شود.

فراموش نکنید که وان پلاس 8 و 8 Pro نیز این شرکت اولین دستگاه به طور رسمی فروخته شده در آمازون با ساخته شده است در الکسا کمک های که ممکن است در واقع کمک به این طولانی موجودی مسائل.

این 6.78-اینچ گوشی با چهار دوربین رو به عقب در دو, یک 120Hz نمایش ورزشی وضوح 3168 x 1440 پیکسل و یک 4,510 میلی آمپر باتری در زیر هود بوده است گهگاه در انبار بیش از چند ماه گذشته در این نسخه خاص در حال حاضر حمل و نقل در بیش از 2 روز در یک Ultramarine آبی رنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>