اگر شما به سفر این 2 متحده به دلیل coronavirus موج

  • هر کسی که می خواهد جامع ترین ما متمرکز coronavirus به روز رسانی در حال حاضر می تواند بدتر از بسیاری از به اتمام این نقشه های تعاملی است که آماده شده است توسط محققان و کارشناسان بهداشت و درمان است که اختصاص یک کد رنگ بر اساس ریسک پایین به استان و شهرستان در سطح کشور است ،
  • با استفاده از این نقشه کمک می کند تا شناسایی دو کشور که در آن شما از نظر آماری بیشتر در خطر مبتلا شدن به کروناویروس در لحظه: فلوریدا و آریزونا.
  • هر دو این کشورها به احتمال زیاد برای دیدن برخی از درجه ای از مسافران و بازدید کنندگان در روزهای آینده به عنوان ما به استقلال در روز آخر هفته.

هیچ تعجب سفر بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در این سال است انتظار می رود به دنبال به طور چشمگیری متفاوت است و بر خلاف هر لحاظ تاریخی مشغول چهارم جولای آخر هفته در چندین دهه برای همین دلیل است که باید خیلی واضح است که ما حتی نمی نیاز به آن را می گویند.

ساخت این سال را به سفر الگوهای رفتاری نگاه همه-بیشتر تلخ است این واقعیت است که 2019 دیدم چنین رکورد سفر فعالیت در این زمان از سال — تقریبا “43 میلیون نفر-سفر” گرفته شده بیش از تعطیلات روز استقلال دوره دوم بیشتر تا کنون ثبت شده در این زمان از سال در هر فوربس. برخی از شما با این وجود سرمایه گذاری خواهد شد این آخر هفته بدون در نظر گرفتن. ما تمام شده است cooped و ایالات و شهرستانها باید به تدریج بازگشایی در چنین راه به عنوان به ما میآموزد که چگونه به زندگی با این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که به دنبال بهترین شیوه های مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی-فاصله. اگر شما قصد دارید در سفر آخر این هفته هر چند وجود دارد حداقل یک قطعه بسیار مهم از اطلاعات شما باید آگاه باشند از.

بسته به جایی که شما به عنوان شما می خواهید به پرداخت با توجه به نقشه های تعاملی و توسعه در رابطه با محققان و همچنین کارشناسان بهداشت عمومی که برجسته ترین چندین شیوع کروناویروس در آمریکا در حال حاضر. و با توجه به این نقشه از مکان های که در آن شما آماری از likeliest به معرض coronavirus در ایالات آریزونا و فلوریدا.

ما در حال حاضر اشاره کرد چرا فلوریدا است که بسیار مشکل ساز در حال حاضر چنین است که شهردار میامی در حال حاضر در ثبت به عنوان سیگنالینگ او را آماده برای بازگشت به شهر به مستند اگر بیمارستان ها وجود دارد تبدیل به نامعقول. با توجه به شمارش شده توسط ایسنافلوریدا بار دیگر در هم شکسته خود را ضبط این گزارش بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه — بزرگترین تک روز و در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر.

عفونت در فلوریدا ماه گذشته افزایش یافت 168% به بیش از 95,000 موارد جدید.

همچنین توجه داشته باشید با توجه به رویترزاست که در فلوریدا گزارش شده مطلب جدید روزانه coronavirus موارد بیش از هر کشور اروپایی که در آن قاره به برخورد با بدترین شیوع آن در اوایل این سال است.

نقشه جدید ما در بالا ذکر شد در ضمن طراحی و توسعه توسط دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه کار با منابع معتبر از جمله CovidActNow و Covid-محلی است. خطر در سطح نقشه را نشان می دهد, در میان چیزهای دیگر یک شهرستان و یا دولت را در سطح خطر (بر اساس جدید روزانه موارد) از نظر سبز و زرد و نارنجی و یا قرمز رنگ (که منظور از خطر از پایین به بالا اعم از سبز به قرمز).

در اینجا نقشه کلی عکس از ما در حال حاضر و شما می توانید تمرین کردن به دولت و شهرستان سطح که شما می خواهید:

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im