ادم سفیه و احمق دکتر با کروناویروس 'درمان معجزه' به اتهام تقلب

کالیفرنیا دکتر ادعا کرد که یک "درمان معجزه آسا" برای COVID-19. دکتر جنینگز Ryan Staley است به اتهام تقلب در ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 فروردین 1399
  • کالیفرنیا دکتر ادعا کرد که یک "درمان معجزه آسا" برای COVID-19.
  • دکتر جنینگز Ryan Staley است به اتهام تقلب در ایمیل پس از اعتراف به غیر قانونی واردات دارو از چین و فروش "درمان بسته" به بیماران است.
  • هیچ درمانی برای این رمان coronavirus و در حالی که واکسن و درمان در توسعه هیچ چیز تایید شده و یا ساخته شده در دسترس عموم است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در این میان بهداشت جهانی بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس همه ما برای یافتن پاسخ. گوش دادن به توصیه های پزشکان به نظر می رسد مانند یک ایده خوب است اما برخی از متخصصان پزشکی مانند دکتر جنینگز Ryan Staley, در حال بهره برداری از این وضعیت به نفع خود. Staley در حال حاضر رو به فدرال اتهامات پس از دروغ ادعا به "درمان معجزه آسا" برای COVID-19.

Staley میفروخت خود را "درمان" که او مدعی بود "100%", موثر, از, لاغرها, ساحل, Med Spa در سن دیگو. من هیچ متخصص سلامت اما به دنبال یک درمان برای یک ویروسی همه گیر در یک محل به نام ساحل لاغر Med Spa در حال حاضر برای تلفن های موبایل مانند یک ایده بد است.

ماموران FBI به نظر می رسد به توافق برسند که احساسات و شروع به بررسی Staley را ادعا می کند. ماموران مخفی اف بی آی مطرح شده به عنوان مشتریان علاقه مند کشیدند در مورد به اصطلاح "COVID-19 درمان بسته" بود که در قیمت عظیم $3,995.

پس چه نوع COVID-19 حفاظت می کند یک فرد برای دریافت قیمت یک ماشین استفاده می شود? "دسترسی به دکتر Staley, داروهای هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین و ضد اضطراب درمان برای کمک به شما برای جلوگیری از وحشت در صورت نیاز و کمک به شما خواب,'" با توجه به وزارت دادگستری گزارش.

با توجه به Staley این دسته کوچک موسیقی جاز را نه تنها درمان موجود COVID-19 عفونت بلکه یک فرد ایمنی "برای حداقل 6 هفته" اگر شما آن را قبل از ابتلا به ویروس. او ادعا می کند تقریبا خنده دار در طبیعت, اما او را متوقف نمی وجود دارد.

"این پیشگیرانه و درمانی. آن را سخت به این باور آن را تقریبا بیش از حد خوب درست باشد. اما آن را قابل توجه بالینی پدیده است." Staley ادعا کرد: "من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در پزشکی فقط بنابراین شما می دانید. واقعا من نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی. که شما یک بیماری است که به معنای واقعی کلمه از بین می رود در ساعت است."

او گفته گفت: undercover agent که او در قاچاق دارو هیدروکسی کلروکین به ایالات متحده از چین توسط mislabeling آن را به عنوان یک سیب زمینی شیرین عصاره. FBI برخی از حفر و متوجه شد که Staley بود و در واقع برنامه ریزی برای دریافت یک محموله "یام عصاره" است که اف بی آی در حال حاضر برنامه ریزی برای رهگیری.

هنگامی که اف بی آی نشان داد که آن را بررسی و معجزه آبگرم Staley تغییر لحن خود را به طور چشمگیری گفتن عوامل است که آن را "احمق خواهد بود" برای هر کسی که به ادعا می کنند که آنها یک درمان برای COVID-19. وی تا کنون ساخت این اظهارات اما این آسیب در حال حاضر انجام شد.

تا کنون Staley شده است به اتهام تقلب در ایمیل است که حامل یک جمله حداکثر 20 سال زندان و همچنین به عنوان خوب. بیشتر اتهامات ممکن است در راه است.

منبع تصویر: اولاف هایل/imageBROKER/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب