من با کمال میل پرداخت یک تن از پول را به جریان فیلم های جدید مانند 'شعار' در حال حاضر

وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم های جدید به سازمان دیده بان به لطف جریان خدمات مانند Netflix دیزنی+ و در حال

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 تیر 1399
  • وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم های جدید به سازمان دیده بان به لطف جریان خدمات مانند Netflix دیزنی+ و در حال حاضر NBC جدید طاووس streamer — اما coronavirus همه گیر به این معنی است که فیلم مخاطبان با این وجود هنوز هم محروم از برخی از فیلم های آنها بیشتر علاقه مند در حال حاضر شاهد: تئاتر جدید مانند کریستوفر نولان را نکنيد.
  • بسیاری از شما خواهد ظاهرا خوشحال به پرداخت قیمت متورم در حال حاضر برای این شانس را به جریان نسخه جدید مانند شعاربه جای منتظر سینما برای بازگشایی شده است.
  • چین, در ضمن ممنوع اعلام کرده است فیلم مانند شعار از نمایش در سینماها در حال حاضر. به دلیل coronavirus همه گیر runtimes مجاز نیست به بیش از دو ساعت است.

این تیم پشت سر کریستوفر نولان را به شدت مورد پیش بینی جدید فیلمهای شعاراز جمله برادران وارنر است فقط یکی دیگر از دوز خبر بد. ما در حال صحبت کردن در مورد یکی دیگر از تاخیر انتشار است که آلوده به فیلم برای چند ماه در حال حاضر. آن را با یک اعلام از چین به این معنی که نه تنها این فیلم — که ظاهرا یک تریلر جاسوسی مربوط به نوعی از دستکاری زمان هنوز به داده official US release پنجره اما مقامات در چین حتی ممکن است اجازه می دهد آن را به منتشر می شود وجود دارد در همه در شکل فعلی آن است.

به همین دلیل است که با (چه چیز دیگری؟) coronavirus بیماری همه گیر. با شروع این هفته آینده در جولای 20, چین شروع خواهد شد بازگشایی سینما — البته یک نکته. برای کاهش خطرات در ارتباط با مردم که در اطراف غریبه برای یک دوره طولانی از زمان, فیلم runtimes نمی تواند بیش از دو ساعت (شعاردر ضمن کمی بیش از دو و نیم ساعت طول). برای زمینه چقدر خواهد بود که با توجه به انتشار نولان گذشته سه فیلم با توجه به خواهر ما انتشار Hboبه دست آورده بین 8% و 18% از آنها در سراسر جهان در مجموع در چین است. در ضمن coronavirus عفونت هنوز صعودی در سراسر ایالات متحده به طوری که من احساس می کنم نسبتا با اعتماد به نفس در اعلام من نمی خواهد به بازگشت به سینما برای بقیه سال 2020 بدون توجه به زمانی که آنها باز یا چگونه امن آنها ادعا می شود. که گفت: وجود دارد یک راه حل برای انتشار گرفتاری برای فیلم مانند شعار — و همچنین دیگران در همین قایق مانند کری مولیگان امیدوار کننده زن جوان که قرار بود برای بیرون آمدن از چند ماه پیش و در مورد آن تمرکز امکانات نیست گفت: دو واژه ،

در اینجا یک راه حل: به خاطر خدا اجازه دهید ما را در جریان این فیلم است. از آنجا که بسیاری از ما بر اساس یک نظرسنجی جدید خواهد شد در واقع پرداخت متورم مقدار پول قادر به انجام این کار.

با توجه به برش طناب خبرداده Hub سرگرمی تحقیقات نشان می دهد که "بیش از 60 درصد از مردم 18-34 ساله خواهد بود مایل به پرداخت هزینه اضافی به جریان فقط-منتشر شد ، که مورد علاقه است تقریبا غیر موجود در کاربران هر چند با تنها 12 درصد از افراد بالای سن 35 نشان دادن هر گونه علاقه و لاشی 2 درصد گفت: آنها قطعا' خواهد بود."

چه حتی بیشتر جالب توجه است با توجه به این آمار این است که چه مقدار اضافی از مردم مایل به پرداخت هزینه برای این امتیاز. "در میان 18-34 سن زیر مجموعه" برش طناب ادامه "25% قطعا جریان یک فیلم جدید اگر قیمت نقطه $15 در حالی که 42 درصد احتمالا خواهد بود. افزایش قیمت به $25 و 15 درصد هنوز قطعا و 51 درصد احتمالا خواهد بود." اگر شما دو برابر قیمت به 50 دلار در جریان 21 درصد از مردم می گویند که آنها می خواهم هنوز هم می شود در هیئت مدیره و تقریبا 40 درصد گفتند که "احتمالا" درست خواهد بود که با.

منبع تصویر: برش طناب اخبار

شما می توانید با من در میان بسیاری از شما که خواهد بود خوب با پرداخت $50 برای دیدن نکنيد. من خواهد بود در میان مردم به بازگشت به سینما پس از آنها تعیین می شود, امن, اما که نمی خواهد در هر زمان به زودی و من قطعا نمی خواهد در اولین موج از مردم را به بازگشت. در این مرحله من به نوعی احساس می کنم مثل نیویورک تایمز نویسنده ای که به تازگی mused در مورد شعار — "من در حال مرگ برای دیدن کریستوفر نولان در فیلم جدید نکنيد. اما من در واقع مرگ به آن را ببینید؟"

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن