"من فقط به آنها اعتماد ندارد' – کانادا رانندگان کامیون در حال ترس از آینده به ما

کانادا-تماس با ما مرز بسته شدن تمدید شده است برای حداقل یک ماه دیگر و احتمالا ممکن است باقی بماند بسته فراتر ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
  • کانادا-تماس با ما مرز بسته شدن تمدید شده است برای حداقل یک ماه دیگر و احتمالا ممکن است باقی بماند بسته فراتر از آن است که به عنوان یک نتیجه از وخیم تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس وضعیت در ایالات متحده است.
  • یک گروه از مردم هنوز هم رایگان برای عبور از مرز — كانون تحویل کالا — می گویند آنها نمی خواهند به.
  • تعداد فزاینده ای از کانادا کامیونداران می ترسم برای ورود به ایالات متحده به دلیل درک است که آمریکایی ها نمی گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی در علاوه بر این به ترسناک تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر است که در حفظ و افزایش.

هفته گذشته کانادا نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که کانادا-تماس با ما مرز را بسته باقی می ماند برای اکثر مردم حداقل تا 21 اوت با پسوند اضافی از مرز بسته شدن ممکن است فراتر از آن تاریخ است. اساسا به این معنی است که غیر ضروری سفر نمی توانید بین دو کشور در حال حاضر است که جای تعجب ندارد با توجه به این وضعیت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است که در ادامه به مارپیچی خارج از کنترل است.

وجود دارد, اما حداقل یک گروه از افرادی که مجاز به عبور از مرز و سفر به و از کانادا به ایالات متحده است. کانادا کامیونداران هنوز هم می تواند ادامه کار خود به صورت عادی — اما به طور فزاینده آنها نمی خواهید به. که شامل افرادی مانند جوانان Steeves یک مسافت طولانی راننده کامیون از انتاریو گفت که CBC News که او را نگران بودن در ما چون ما نمی به نظر می رسد این ویروس به طور جدی به اندازه کافی. "آن را مانند آنها اهمیتی نمی," او گفت: در مورد آمریکایی ها. "زندگی عادی است. هیچ چیز تغییر برای آنها است."

یک ق موضوع در مورد این اخبار برجسته شده در این نقل قول از یکی دیگر از راننده کامیون دن کارسون از جنوب انتاریو گفت که اخبار جهانی است که آمریکایی ها نمی گرفتن این ویروس به طور جدی و "من فقط به آنها اعتماد ندارد."

"من نمی اعتماد "آنها " یا" یکی Redditor پاسخ داد. "و من زندگی می کنند در ایالات متحده است."

شما نمی توانید می گویند شما آنها را سرزنش ، آخرین coronavirus آمار از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تقریبا 4 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده تا کنون و تقریبا 143,000 مرگ و میر گزارش شده است. نیز در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اذعان کرد آنچه هر کس دیگری گفته شده است برای هفته ها در حال حاضر در مورد کوروناویروس وضعیت در ایالات متحده: که "این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود."

برای مقایسه آخرین coronavirus آمار کانادا نشان می دهد که تنها حدود 113,705 coronavirus موارد (به عنوان از زمان نوشتن این مقاله) باید شناسایی شده در کشور در حالی که کمتر از 9,000 نفر کشته شده اند از ویروس. که در ایالت فلوریدا به تنهایی دیده می شود حدود دو برابر تعداد موارد که همه از کانادا است.

Steeves و درایو یک کامیون در سراسر مرز هر هفته حمل کالا به کالیفرنیا. او توضیح می دهد که وضعیت در اینجا به عنوان "ترسناک" ، "من دعا در آنها لازم نیست برای باز کردن مرزها. که فقط می خواهد همه چیز تا اینجا که خیلی بدتر ... آنها نیاز به حفاظت از کشور ما است."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب