عجله بسر می رسانید و یک Amazon Fire HD 10 قرص و یک مورد یا حوض در یک دیوانه قیمت پایین

آن همیشه آسان به نگه دارید تا با آمازون تبلت ارتقاء سرعت و یا پیگیری که مدل تجدید شد گذشته و زمانی که اما تا

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 خرداد 1399
آن همیشه آسان به نگه دارید تا با آمازون تبلت ارتقاء سرعت و یا پیگیری که مدل تجدید شد گذشته و زمانی که اما تا آنجا که قاتل معاملات در نسل های قبلی نگران هستند این در واقع نه این که سخت برای جدا کردن درست چانه زنی از duds.
هفتم-نسل Amazon Fire HD 10 قیمت $69.99 و برای مثال قطعا واجد شرایط به عنوان یک سرقت آشکار حتی اگر شما از لحاظ فنی خرید و فروش با نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده و سالم اقلام در اینجا.
به جای Woot که فقط اتفاق می افتد به متعلق به تبلت سیاتل بر اساس تولید کنندگان فروش در سال 2017 منتشر شد 10-incher در مرمت وضعیت خود را با 90 روز گارانتی محدود گنجانده شده است. در حالی که وجود ندارد بسیاری از جزئیات ذکر شده در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی بیماری و یا قابلیت عمیقا با تخفیف قواره فروش یک (بسیار) مدت زمان محدود در اینجا ما انتظار داریم آنها را به طور کامل کار واحد ارائه معمول وزش علائم ساییدگی و پارگی.

جای تعجب نیست 70 دلار خواهد خرید شما ورود به سطح ذخیره سازی 32GB تنظیمات قبلی-gen Fire HD 10 (موجود در سیاه و سفید و آبی رنگ در زمان نوشتن این مقاله) اما تا حدودی جای تعجب شما فقط نیاز به سرفه کردن اضافی 10 دلار به دو برابر است که محلی دیجیتال احتکار اتاق (در یک تک رنگ سیاه و سفید گزینه).

حتی بهتر Woot نیز با نام تجاری جدید نشان می دهد حالت شارژ اسکله و بچه-اثبات موارد برای سال 2017 را آتش HD 10 فروش در یک دیوانه کم $9.99 یک پاپ است که شما می تواند حتی پایین تر با اضافه کردن یکی از این لوازم جانبی خود را انتخاب و به سبد خرید خود را قبل از تکمیل واقعی خود را, قرص, و خرید. که فورا اصلاح 9 دلار سفارش خود را اساسا به شما اجازه دریافت یک دستی مورد یا حوض برای دوام $1.

هر دو معاملات از لحاظ فنی مجموعه به پایان می رسد در پایان روز اما ما قطعا می خواهم شوکه نمی شود برای دیدن Woot اجرا از موجودی بسیار زودتر از آن. پس از همه این آتش HD 10 نسخه بدیهی است که نه به عنوان سریع به عنوان آن 2019-عاقبت منتشر شد اما آن را بسته محترم پردازنده چهار هسته ای, 2 گیگابایت حافظه و یک باتری ظاهرا قادر به نگه داشتن چراغ تا 10 ساعت در یک شارژ.

صفحه نمایش می آید با بیش از مناسب و معقول Full HD با وضوح 1920 x 1200 pixels عقب و جلوی دوربین ها... راستش خیلی بد و حتی بدون مذکور نشان دادن حالت شارژ که اساسا تبدیل تبلت به یک صفحه نمایش هوشمند, 2017 را آتش HD 10 نیز پشتیبانی رایگان به دست الکسا کمک. که به سادگی یک لیست از ویژگی های برجسته برای یک شروع قیمت از $69.99.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب