طوفان در حال گرفتن قوی تر و این همه تقصیر ما

یک مطالعه جدید نشان می دهد که طوفان در واقع بیشتر قدرتمند در یک دهه-توسط-دهه بر اساس. این مطالعه همچنین تساوی

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 اردیبهشت 1399
  • یک مطالعه جدید نشان می دهد که طوفان در واقع بیشتر قدرتمند در یک دهه-توسط-دهه بر اساس.
  • این مطالعه همچنین تساوی پیوندهای قوی بین بیشتر طوفان قدرتمند و تغییر آب و هوا و در نتیجه گرمتر آبهای اقیانوس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر به نظر می رسد به شما که عظیم طوفان نورد از اقیانوس هر سال باعث بیشتر و آسیب بیشتر از سال قبل از, شما به تنهایی نیست. دانشمندان با توجه به روند بیش از حد و یک مطالعه جدید منتشر شده توسط محققان در دانشگاه ویسکانسین مدیسون و سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) میسازد شواهد در stark جزئیات.

با تقریبا چهار دهه از داده های ماهواره ای به رفتن توسط محققان مقايسه شيوع خصوص آسیب طوفان از سال به سال با توجه به روشن شدن سربازان ارتش در فرکانس عمده طوفان.

روند نسبت قوی تر از طوفان است کاملا قابل توجه است. "این تغییر در حدود 8 درصد در هر دهه" جیم Kossin نویسنده مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات , ملت,al فرهنگستان علومگفت: سی ان ان. "به عبارت دیگر در طول عمر یک طوفان است که 8 درصد بیشتر احتمال دارد به یک طوفان در این دهه در مقایسه با دهه گذشته است."

8 درصد افزایش در احتمال عمده مخرب طوفان در یک دهه بیش از دهه, اساس کاملا بزرگ است. اگر ما به گسترش است که به آینده آن معنی است که ما در نهایت به دنبال عظیم طوفان سالانه و به طور بالقوه حتی چندین بالا-دسته طوفان در یک فصل. با چه مدت آن طول می کشد به تمیز کردن پس از طوفان (نه به ذکر است این زندگی ریشه کن کردن و از دست رفته در طول فاجعه خود را) فقط "برخورد با آن" به زودی غیر قابل تحمل.

به عنوان دانشمندان هشدار داده اند برای دهه قدرتمند تر از طوفان هنوز هم فکر می کردم به یک نتیجه مستقیم از اقیانوس ها در حال افزایش درجه حرارت با توجه به ساخته شدن کره زمین است. افزایش دمای آب باعث می شود آن را آسان تر برای طوفان گرمسیری به شکل. به عنوان آنها بوسیله اسباب گردنده آنها بیشتر سوخت تغییرات در آب و هوا و زمانی که آنها با شدت بهم زدن به جوامع ساحلی در نیروی کامل وجود دارد هیچ چیز ساکنان می تواند انجام دهد اما اجرای تپه.

این مطالعه با دهه از اطلاعات تساوی بسیار روشنی بین تغییرات در اقیانوس درجه حرارت و احتمال طوفان گرمسیری تبدیل به مخرب طوفان, طوفان و توفان. در همان زمان آن را نیز احتمال دارد که چرخه های طبیعی در حال کمک به طوفان قدرتمند در راه خود را.

"مانند تمام جنبه های آب و هوا وجود دارد یک عنصر طبیعی و تنوع در بازی" Kossin توضیح داد. "مطالعه ما نیست به طور رسمی باز کردن این علل طبیعی از انسان و فعالیت های, علل و روند ما در بر داشت به احتمال زیاد با توجه به ترکیبی از هر دو."

هر ترکیبی از علل آن را روشن است که طوفان در حال گرفتن بیشتر و بیشتر قدرتمند به عنوان دهه تصویب و ما انجام داده ایم جای تعجب کمی برای کاهش آسیب آنها شود.

منبع تصویر: AP/REX/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن