آی-فون 12 Pro Max 5G طراحی نشت نشان می دهد یک تن از جزئیات جدید

آیفون 12 و آیفون 12 طرفدار دو بسیار بیشتر گوشی های هوشمند پیش بینی ترکیب اولیه این سال است. اعلام نمی رود گیرد

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 فروردین 1399
آیفون 12 و آیفون 12 طرفدار دو بسیار بیشتر گوشی های هوشمند پیش بینی ترکیب اولیه این سال است. اعلام نمی رود گیرد و تا ماه سپتامبر اما پنج ماه پیش از آن EverythingApplePro و حداکثر Weinbach همکاری کرده اند تا به فاش کردن بارهای از اتهام جزئیات جدید.

بزرگتر صفحه نمایش و بطور قابل توجهی کوچکتر ناهنجاری


خاص این نشت با تمرکز به طور کامل در محدوده-شکوه, آیفون, 12 Pro Max است که جایگزین آی فون 11 Pro Max در راه اندازی. موجود گل سرسبد ورزش 6.5 اینچ صفحه نمایش است و در حال حاضر در نظر گرفته عظیم اما نسل بعدی نسخه در اندازه رشد می کند با تشکر از 6.7 اینچ پنل.


اتهام اولیه CAD فایل های آتی دستگاه که گفته می شود حدود 70% کامل نشان می دهد آن را اندازه گیری آن در 160.84 x 78.09 x 7.39 mm. این بدان معناست که این گوشی به طرز محسوسی بلندتر و کمی گسترده تر از سلف خود (157.95 x 77.84 x 8.1 mm) و در عین حال در نهایت باریک.


اپل نگه داشته است اندازه را افزایش می دهد به حداقل با اجرای دو بسیار مهم تغییرات. اولین آیفون 12 Pro Max شامل کامل تخت فولاد ضد زنگ قاب به جای موجود در گرد و اجرای چیزی که کمک می کند تا کاهش هر دو عرض و ارتفاع است.


بزرگترین عاملی است که این ناهنجاری. اپل تصمیم گرفته است برای به روز رسانی آن پانل جلو طراحی پس از سه سال بطور قابل توجهی نازک تر ناهنجاری است که کمک خواهد کرد که گل سرسبد رقابت بهتر با آخرین دستگاه های آندروید است.

ناهنجاری های ویژه بر روی آی فون 11 Pro Max اندازه گیری در 2.52 mm در حالی که کسانی که بر روی آی فون 12 Pro Max آنهایی که تنها 1.55 mm گسترده ای. این بدان معناست که اپل به طور موثر اصلاح کردن تقریبا 2 میلی متر از ارتفاع و عرض این گوشی است.

اپل در حال برنامه ریزی یک شکاف کوچکتر در نهایت!


البته جدید ناهنجاری کامل نخواهد بود بدون یک تجدید نظر شکاف برای مطابقت با. اپل قابل درک است به آزمایش دو نوع در حال حاضر و اگر چه معلوم نیست که یک شرکت را انتخاب کنید هر دو شده اند ،


اولین نسخه ارائه شده در همراه کدها و حفظ ارتفاع موجود شکاف. اما آن را به طور قابل توجهی کاهش عرض و پیاده سازی انحنای تغییرات است که باید کمک به آن را در ترکیب با زاویه ای تر طراحی قاب.


این شکاف است فقط کمی بزرگتر از یک موجود در سال 2018 وان پلاس 6.

نسخه دوم در حال کار بر روی حفظ عرض نسل فعلی شکاف اما جفت آن را با انحنای تغییرات ذکر شده در بالا و یک کاهش بزرگ در ارتفاع. احتمالا تجدید نظر در صورت شناسایی مولفه های برنامه ریزی شده بیش از حد.

پیشرفته تر سیستم دوربین داخل دست انداز بزرگتر


تبدیل گوشی های هوشمند جدید نشان می دهد بیش از یک تجدید عقب پانل طراحی است که ظرفیت گسترش سیستم دوربین. درست مثل جلو شیشه ای مات است کاملا مسطح و نشسته در بالای قاب تنها با ظریف منحنی در امتداد لبه برای بهبود احساس در دست است.


این ماژول دوربین خود را به رشد در اندازه – این اقدامات در 31.75 mm گسترده ای از 26.87 mm – و خانه های جدید LiDAR اسکنر در علاوه بر این به یک سه گانه-دوربین راه اندازی.


برآمدگی افزایش یافته است و از 1.21 mm به 1.26 mm بیش از حد اگر چه اپل انتخاب کرده است برای کاهش برآمدگی فرد دوربین حلقه و افزایش ضخامت ماژول آن را کمتر قابل توجه است. طراحی مشابه به تصویب رسید در جدید iPad Pro در ماه گذشته.

صحبت از دوربین های حلقه های جدید اپل LiDAR اسکنر در iPad Pro نیست و در عین حال از ویژگی های یک پیاده سازی از آی فون 12 Pro Max باید. متاسفانه آن نشده است نشان داده در هر یک از کدها.


یک چیز نهایی ارزش اشاره به این است که هر یک دوربین است که بنا به گزارش ها بزرگتر است. دقیق اندازه باقی می ماند مشخص نیست اما این تغییر باید به جای بزرگتر سنسور برای بهبود عملکرد در همه شرایط نوری.

IPad Pro-مانند Smart Connector اما هیچ USB-C


همانطور که قبلا ذکر, آی فون, 12 Pro Max تصویب تخت فولاد ضد زنگ قاب. این فایل های کانادا نشان می دهد آن را به یک تغییر سوئیچ قطع و یک دکمه قدرت است که نشسته است در پایین به آن را آسان تر برای رسیدن به.


آنتن باند رشد قابل ملاحظه ای در اندازه بیش از حد – 1.83 mm در مقابل 1mm – اما این را می شود با معرفی 5G شبکه, پشتیبانی, چیزی که باید به عنوان استاندارد در سراسر آی فون 12 سری.


سیم کارت سینی منتقل شده است به طرف دیگر از گوشی های هوشمند بیش از حد. این ممکن است اشاره در یک تجدید نظر داخلی طرح طراحی شده به جای یک باتری بزرگتر است که باید کمک به جبران اضافی تخلیه ناشی از 5G.


یکی کاملا جدید علاوه بر این چیزی است که به نظر می رسد جدید کوچک هوشمند اتصال. این ویژگی است که مورد استفاده برای لوازم جانبی در iPad Pro و نشان می دهد اپل می تواند برنامه ریزی یک محدوده برای آن بزرگترین مدل آیفون.


تکمیل خارجی بسته هستند یک پورت رعد و برق و بلندگو در پایین. دومی خواهد بود 10-15 درصد بلندتر و بهتر ارائه محدوده دینامیکی.

آی فون اپل 12 Pro Max اعلام, تاریخ انتشار, رنگ


آی فون اپل 12 Pro Max باید رسمی در ماه سپتامبر در کنار آیفون, 12, آیفون, 12 Plus و iPhone Pro 12. محموله ها به احتمال زیاد برای شروع در ماه اکتبر یا نوامبر با توجه به COVID-19 تاخیر.


در راه اندازی گوشی های هوشمند است که انتظار می رود در حد معمول فضای خاکستری و طلا و نقره پس از اتمام. شایعه است نیمه شب سبز گزینه جایگزین خواهد شد توسط نیروی دریایی آبی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن