آی-فون 12 نشت چندین نسل بعدی امکانات

آی فون اپل 12 مدل نرم افزار به ویژگی های 120 هرتز ارتقاء صفحه نمایش. آیفون 12 مدل نرم افزار گزارش شده که شامل

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 اردیبهشت 1399
  • آی فون اپل 12 مدل نرم افزار به ویژگی های 120 هرتز ارتقاء صفحه نمایش.
  • آیفون 12 مدل نرم افزار گزارش شده که شامل یک باتری بزرگتر برای حمایت از بهبود نرخ تجدید و 5G پشتیبانی می کند.
  • همه از آی فون اپل 12 مدل شامل گنده دوربین بهبود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هر زمان که اپل معرفی فن آوری های جدید, آن را به طور معمول به نظر می رسد بر روی آی فون خود را قبل از ساخت راه خود را به اپل. اپل 120 هرتز ارتقاء صفحه نمایش با این حال مدت طولانی است که یک خودنمایی استثنا برای این قانون. در ابتدا به معرفی به عنوان یک ویژگی در اپل iPad Pro مدل جدید, تصویری از EverythingApple Pro کانال یوتیوب نشان می دهد که پیشرفته فن آوری صفحه نمایش خواهد شد در نهایت آمدن به آیفون با انتشار آیفون 12 بعد از این سال.

صفحه نمایش بر روی آی فون اپل 11 به رخ کشیدن 60 هرتز سرعت رفرش بنابراین به روز رسانی آی فون, 12 نمایش باید اجازه می دهد برای بهبود پاسخگویی بیشتر مایع پیمایش و "حرکت نرم و صاف محتوا." نشت همچنین ادعا می کند که آیفون 12 مدل نرم افزار ترکیب پویا و متغیر تازه تعویض خواهد شد که به طور متناوب بین 60 هرتز و 120 هرتز بسته به نوع استفاده مورد محیط زیست است.

این 120Hz به ارتقاء صفحه نمایش به احتمال زیاد خواهد منحصر به فرد به 6.1 اینچی و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro در حالی که مدل های پایین تر پایان 6.1 اینچی و 5.4 اینچ مدل را حفظ خواهد کرد 60 هرتز سرعت رفرش یافت در فعلی اپل است. همه آیفون 12 مدل را به رخ کشیدن صفحه نمایش OLED است که شایان ذکر است با توجه به این که ورود به سطح آی فون 11 سال گذشته حمل با صفحه نمایش ال سی دی.

این ویدئو همچنین نشان می دهد که ظرفیت باتری در آیفون 12 مدل نرم افزار خواهد بود از 4400 میلی آمپر ساعت برای حمایت از این بالاتر نرخ تجدید و البته گنجاندن 5G چیپ ست. در مقابل آی فون 11 نرم افزار باتری دارای ظرفیت 3,046 mAh.

همانطور که برای دیگر آیفون, 12 ویژگی های تصویری به نقل از حداکثر Weinbach که نشان می دهد که شکاف بر روی آی فون 12 خواهد بود و مجزا کوچکتر از مدل های قبلی است. بیشتر چه, چهره, ID در iPhone 12 ترکیب یک زاویه گسترده تر از استفاده از آن باید آن را که بسیار ساده تر برای باز کردن قفل دستگاه خود را از انواع مختلفی از زوایای مختلف.

از علاقه خاص است که ادعا می کنند که آی فون 12 توانایی واضح و پر جنب و جوش عکس در نور کم تنظیمات خواهد بود مشخصا بهتر از آنچه در حال حاضر در دسترس بر روی آی فون 11. با توجه به این که نور کم عکاسی در آی فون 11 چیزی کمتر از باور نکردنی ما قطعا کنجکاو برای دیدن آنچه ارتقاء دوربین اپل به ارمغان می آورد به جدول با آیفون 12.

دیگر ویژگی های دوربین این گزارش در آثار شامل بهبود تعادل رنگ سفید در چهره مردم و بهتر حالت عمودی عکس با تشکر از گنجاندن سنسور LiDAR در عقب. لنزهای تله فتو لنز بر روی آی فون 12 نیز ممکن است رخ کشیدن 3x زوم اپتیکال به عنوان مخالف به 2x زوم اپتیکال در آیفون 11 Pro. همچنین وجود داشته است rumblings که آیفون 12 ممکن است شامل توانایی برای گرفتن ویدئو در حالت عمودی.

و هر چند شما ممکن است بخواهید این را با یک دانه نمک EverythingApple نرم افزار اضافه می کند که آی فون اپل 12 طرح نامگذاری تشکیل شده است از یک 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max یک 6.1 اینچی آیفون 12 Pro 6.1-اینچ, آی فون, 12 Plus و ورود به سطح 5.4 اینچ, آی فون, 12.

اندازه عاقلانه قبلی گزارش بر روی آی فون 12 release نشان داد که نسل بعدی آیفون 12 Pro Max خواهد بود کمی بلندتر و عریض تر از آیفون 11 Pro Max. آن را نیز باید کوچکتر ناهنجاری در مقایسه با سلف خود.

برخی دیگر از آیفون 12 خیلی چیزهای عبارتند از: نیروی دریایی آبی جایگزین خواهد شد نیمه شب سبز و آیفون 12 را شامل نمی شود هوشمند اتصال.

همه که گفت: از ویژگی های شاخص از آی فون 12 خواهد بود حمایت خود را از 5G. یا نه که کمک می کند تا درایو فروش آیفون باقی مانده است دیده می شود به خصوص در نور از تاثیر اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک یادداشت مرتبط آیفون 12 برنامه انتشار است که هنوز هم در هوا. هر چند آیفون منتشر شده به طور معمول در ماه سپتامبر coronavirus است بخشی از تاخیر در روند توسعه و دیده ایم گزارش ها نشان می دهد که آیفون 12 release ممکن است تحت فشار قرار دادند تا اکتبر یا نوامبر.

منبع تصویر: EverythingApple Pro

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن