هابل فقط جامعی یکی از بزرگترین تصاویر همیشه

  • تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده یک تصویر از یک کهکشان دور به نام NGC 2775 که نشسته 67 میلیون سال نوری از زمین است.
  • کهکشان بسته بندی شده با ستاره جوان و ویژگی های گسترده ای باز برآمدگی در مرکز آن است.
  • هابل ماموریت یک تلاش مشترک بین ناسا و آژانس فضایی اروپا.

کهکشان ها ممکن است به نظر می رسد خاص به سادگی با توجه به خود را به طور معمول در اندازه بزرگ و مجموعه ای از ستارگان و سیارات و به طور معمول یک سیاه چاله و یا گاهی اوقات بیشتر. آنها قطعا جالب برخی از آنها به وضوح به دنبال بهتر از دیگران است. تلسکوپ فضایی هابل دارای جامعی تصاویر خیره کننده از مقدار زیادی از کهکشان ها در طول تصدی طولانی اما تصویر بالا که ناسا انتخاب شده به نمایش گذاشتن یک کار واقعی هنر است.

کهکشان شما ببینید در اینجا این است که به نام NGC 2275 که نیست بسیار جاذب نام اما کهکشان فراوانی از ستاره های جوان و ظریف “پر” الگوی واقعا چیزی به ناگهان است.

کهکشان تماشاچی واقعی با باز مرکزی (persian) که در آن نه خیلی زیاد در جریان است. حلقه بیرونی کهکشان بسیار هیجان انگیز با تعداد بی شماری ستاره جوان به عنوان آبی رنگ در تصویر و ثروت از مواد مانند گازهای و گرد و غبار. این کهکشان که واقعا فقط روی پای خود نشسته است و آن را حدود 67 میلیون سال نوری دور است. این یک فاصله و این باعث می شود این تصویر خیره کننده است که خیلی بیشتر قابل توجه است.

ناسا ارائه می دهد برخی از اضافی متن:

این الگوی مارپیچی نشان داده شده توسط کهکشان در این تصویر از ناسا nasa/ESA تلسکوپ فضایی هابل قابل توجه است چرا که از آن ظریف پر و طبیعت است. این “flocculent” مارپیچ اسلحه نشان می دهد که تاریخ اخیر از ستاره شکل گیری کهکشان شناخته شده به عنوان NGC 2775 شده است نسبتا آرام است. وجود دارد عملا هیچ ستاره ای شکل در قسمت مرکزی کهکشان که توسط غیر منتظره ای بزرگ و نسبتا خالی برآمدگی کهکشانی که در آن همه گاز تبدیل به ستاره های طولانی در پیش است.

کهکشان ندارد به خوبی تعریف “اسلحه” مانند راه شیری ما, اما آن را هنوز هم به عنوان یک کهکشان مارپیچی با توجه به آن روشن الگوی مارپیچی. است که می گویند این کهکشان نمی تواند تکامل به چیزی بیشتر شبیه به خود ما صفحه اصلی galaxy اما از دیدگاه ما آن را بسته بندی شده با نوزاد ستاره است و بسیاری از زندگی از چپ به زندگی می کنند.

“میلیون ها نفر از, روشن, جوان, آبی, ستاره درخشش در این مجموعه پر مانند مارپیچی اسلحه هم آمیختن تیره با خطوط گرد و غبار” ناسا می گوید. “مجتمع های آبی, ستاره ها فکر را به دنبال ستاره تشکیل گاز در نزدیکی ابرها. کلی پر مانند الگوهای مارپیچی از اسلحه هستند و سپس تشکیل برشی از ابرهای گاز به عنوان کهکشان می چرخد. مارپیچ طبیعت flocculent کهکشان ها می ایستد در مقابل grand-طراحی برجها که برجسته به خوبی تعریف مارپیچ اسلحه است.”

در بالای همه است که آن را فقط یک واقعا با شکوه تصویر است که شکر و تخم مرغ در کیک.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>