HTC تو گوش درست بی سیم از earbuds دیده می شود در وب سایت FCC را

HTC در حال آماده سازی خود برای پیوستن به تلویزیون رقابتی بی سیم از earbuds بازار است.

این شرکت اولین بی سیم hearables HTC تو گوش شده اند خال خال در FCC بنحوی که آنها را می توان در اینجا در هر زمان.

HTC تو گوش earbuds در حال یکی دیگر از کلون AirPods

در علاوه بر این به افشای نام های بی سیم, گوشی, لیست همچنین شامل تصاویر است که به ما یک نگاه خوبی در آنها. طراحی, عاقلانه, آنها خرس شباهت زیادی به اپل AirPods. آنها باید از یک براق سیاه و سفید به پایان آمده و در یک مکعب شکل جعبه. اگر چه USB-C پورت شارژ می شود تصاویر, ما نمی دانیم که اگر شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می شود. همچنین به نظر می رسد مانند آنها را کشتی با یک USB و یک-به-C کابل.
واقعی بی سیم هدست بازار است در حال حاضر توسط اپل. اما فقط شبیه سازی AirPods لزوما کار برای HTC. بازگشت در سال 2010 HTC به دست آورد عمده سهام در Beats Electronics برای کمک به با فروش گوشی های هوشمند. اما هیچ چیز زیادی از معامله و در سال 2013 این شرکت فروخته شده بود و پشت آن در خطر است.
بعد از آن اپل خرید بیت و خرید کاملا پرداخت می شود. در واقع اعتقاد بر این است که تصاحب کمک اپل به دست آوردن بینش به هدفون بلوتوث روند بازار است که در نهایت منجر به تولد AirPods و جک-کمتر آی فون.
موفقیت AirPods باعث شده است تا رقبا را به ایجاد محصولات مشابه خود را. گوگل و آمازون و مایکروسافت باید همه شروع به پریدن در ارابه موسیقی و وان پلاس نیز انتظار می رود به دنبال کت و شلوار.
مایکروسافت اپل و گوگل نیز با استفاده از نرم افزار خود را به نفع خود. برای مثال سطح Earbuds ارائه Office 365 ادغام و صفحه جوانه 2 ارائه دست آزاد فعال سازی حساب کاربری از گوگل دستیار و زنده ترجمه زبان. آمازون اکو جوانه ویژگی همیشه در الکسا و قیمت به شدت.

بنابراین مگر اینکه HTC تو گوش جوانه چیزی است که باعث می شود آنها را به ایستادگی کردن و قیمت رقابتی آنها خواهد بود فقط یک جفت بی سیم از earbuds.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im