چگونه به فعال کردن حالت تیره در Facebook را دوباره طراحی سایت

Facebook رسما راه اندازی دوباره طراحی دسکتاپ سایت در جمعه, مه 8 است. جدید Facebook طراحی به نظر می رسد بیشتر ش

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 اردیبهشت 1399
  • Facebook رسما راه اندازی دوباره طراحی دسکتاپ سایت در جمعه, مه 8 است.
  • جدید Facebook طراحی به نظر می رسد بیشتر شبیه به نرم افزار تلفن همراه بارهای سریع تر از قبل حذف بسیاری از درهم و برهمی از طراحی و معرفی تیره حالت.
  • شما می توانید انتخاب کردن در به جدید Facebook طراحی در هر زمان و در مرورگر خود را.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سال گذشته در آن سالانه F8 توسعه دهنده کنفرانس (همایش به یاد داشته باشید?), Facebook نشان از یک طراحی جدید برای دسکتاپ خود سایت. در طول چند ماه گذشته Facebook شده و اجازه دادن به برخی از کاربران انتخاب کردن به طراحی جدید در برخی مناطق اما روز جمعه به طراحی دوباره سایت راه اندازی شد در سطح جهانی و به همه با یک Facebook حساب توانایی به اتمام نگاه جدید و ویژگی های اضافی به روز شده را در دسکتاپ تجربه کنید.

اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه که جدید Facebook به نظر می رسد مثل همه شما باید انجام دهید این است که سر به Facebook.com در یک مرورگر با کلیک بر روی پیکان رو به پایین در سمت راست نوار منو در بالای صفحه به دنبال گزینه منو که بار خوانده شده "سوئیچ های جدید Facebook." شما می توانید با تعویض به عقب در هر زمان و از همان منو.

وجود دارد چند تغییرات قابل توجهی در Facebook که برخی از شما متوجه حق دور و که برخی از شما ممکن است. در نسخه جدید سایت پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید راحت تر از همیشه با آسان برای به عنوان خوانده شده دکمه ها و کلید های میانبر در سراسر صفحه. انتقال صفحه همچنین بارگذاری سریع تر این بدان معناست که شما زمان کمتری را صرف انتظار. اما قابل توجه ترین تغییر از همه باید مدتها در انتظار علاوه بر این از حالت تیره.

هنگامی که شما روشن کرده ایم به جدید Facebook پیدا کنید که همان پیکان رو به پایین در گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش (آن را باید به عنوان خوانده شده "حساب" زمانی که شما شناور بیش از آن) و بر روی آن کلیک کنید. باید وجود داشته باشد یک ضامن در وسط منو که بار خوانده شده "تاریک در حالت," که شما می توانید کلیک کنید به ضامن قابلیت روشن یا خاموش.

من احتمالا می تواند به شما بگوید که آیا یا نه شما مانند طراحی مجدد بر اساس نظر خود را از زمان طراحی موبایل Facebook app. آن را کمی نامطلوب در ابتدا به تب مرورگر به نظر می رسد مانند یک وب سایت تلفن همراه است که پیکربندی مجدد به جا یک صفحه نمایش گسترده تر. اما وجود دارد هیچ جایی برای رفتن اما تا از هم ریخته طراحی.

"ما رشد کرده پس Facebook.com راه اندازی 16 سال پیش" تیم می گوید. "ما ساخته شده است ویژگی های جدید و بهینه سازی شده برای دستگاه های جدید و سیستم عامل و گسترش به صدها زبان. ما به تازگی می خواهم با تمرکز بر روی تلفن همراه Facebook تجربه و متوجه شدم ما سایت دسکتاپ افتاده بود ، مردم به آن نیاز دارید به نگه دارید تا. بنابراین ما بر روی زمین تحقیقات گذراندن ماه صحبت کردن به مردم در مورد چگونه ما می تواند تجربه وب بهتر است برای آنها. در حال حاضر ما هیجان زده به ارائه سایت جدید یک بنیاد جدید برای دهه آینده از Facebook.com."

منبع تصویر: Facebook

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن