چگونه phoneArena خوانندگان استفاده از گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال: نظرسنجی روکش

در طول چند هفته گذشته ما پرسید شما چند سوال در مورد راه شما استفاده از دوربین در گوشی های هوشمند خود. حالا که

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 تیر 1399
در طول چند هفته گذشته ما پرسید شما چند سوال در مورد راه شما استفاده از دوربین در گوشی های هوشمند خود. حالا که همه نظر سنجی بسته شده آن زمان را به یک نگاه در پاسخ می داد.

قبل از ما انجام این کار اجازه دهید چیزی را روشن. این نظر سنجی نیست نماینده برای تمام کاربران گوشی های هوشمند عمدتا به دلیل مخاطبان ما این است که عمدتا مرد. اما اگر چه ما نمی توانیم نتیجه گیری کلی جمعیت آن هنوز جالب به نتایج نگاه کنید, بنابراین اجازه دهید که!

این دو نظر سنجی که دو غالب پاسخ. این باعث می شود یک چیز خاص: تولید کنندگان در حال صرف منابع اضافی در عقب ماژول دوربین با همین دلیل خوب. مطمئن مردان نیست خیلی به selfies که قطعا تاثیر آن در نتایج جستجو. هنوز واضح است که گرفتن عکس با دوربین اصلی چیزی است که کاربران ترجیح می دهند به انجام.

رسانه های اجتماعی به احتمال زیاد نقش مهمی در عمده اولویت تصاویر بیش از ویدئوها. در دنیای شلوغ امروز, به اشتراک گذاری یک عکس بسیار سریعتر انجام دهد و آسان تر برای دیگران به "مصرف". ویدئوها ممکن است گرفتن برخی از برنامه های مانند Infinite و Instagram داستان, اما آنها هنوز هم در پشت خوب, عکس های قدیمی.

یکی دیگر از نتیجه که به سختی تعجب آور است. 1080p @ 60fps نقطه شیرین برای ضبط ویدئو در حال حاضر و این کاملا قابل درک است. پیکسل های اضافی از ویدیو 4K ارزش آن را ندارد بر روی صفحه نمایش تلفن همراه و فقط با خوردن دور ذخیره سازی خود را. اما هر مدرن صفحه نمایش شما نشان می دهد 60 فریم در هر ثانیه پس چرا استفاده از آن ؟

و هنگامی که مردم می خواهند کیفیت 4K آنها به همه به نظر می رسد پرش مستقیم به 60fps. وجود دارد برخی از منطق پشت این تصمیم گیری به عنوان به خوبی. این مردم هستند که به احتمال زیاد این فیلم برای چیزی جدی تر است که در این صورت فریم های اضافی همیشه خوب است.

این که آیا آن را به دلیل سنگین بازاریابی و یا فقط به این دلیل آنها پاسخ نیازهای مردم پرتره و حالت Night mode بالا دو حالت استفاده از مردم پس از یک پیش فرض است.

حالت نرم افزار جمع آوری شده بیشتر از حد انتظار تعداد آرا ، به نظر می رسد که کاربران ما می خواهم به سرهم بندی کردن با تنظیمات بسیار کمی که صادقانه نیست تعجب ما.

حرکت آهسته طول می کشد و آخرین جایی به احتمال زیاد به دلیل استفاده از تو رفتگی در دیوار. که دقیقا به همین دلیل ما ساخته شده حرکت آهسته ویدیو مقایسه. آن را سزاوار بیشتر دوست دارم! اکثر مردم احتمالا هرگز حتی سعی تیراندازی یک حرکت آهسته ویدیو که شرم آور است.

پانورامای خوب آنها معمولا این سایت متعلق به حماسه مکان ما واقعا خودمان را اغلب در. ساخت پانوراما از حیاط پشت خود را واقعا اجتماعی-رسانه های شایسته.

دوربین فیلترهای ؟ نه در ما phoneArena! بیش از نیمی از کاربران ما نمی خواهد لمس یک فیلتر با 6 پا قطب و سختی 5% استفاده از آنها را به طور منظم. ما نمی توانیم بگوییم ما شوکه شده بودند توسط این نتایج, همه چیز در نظر گرفته شود. هنوز, آن را خوب است برای دیدن است که حداقل برخی از مردم در حال قرار دادن برخی از تلاش بیشتری به عکس های خود را, حتی اگر این بدان معناست که مصرف آنها را بیشتر از واقعیت است.

خوب این سوال بیشتر یا کمتر توضیح می دهد پاسخ از یکی از قبلی است. حدود 93 درصد از کاربران ما به ندرت و یا هرگز ارسال هر گونه عکس و یا فیلم در رسانه های اجتماعی. که لزوما به معنای آنها در رسانه های اجتماعی ، به نظر می رسد که مردان اغلب ترجیح می دهند به منفعل باقی می ماند کنندگان از رسانه های اجتماعی و پر زرق و برق و نه بیش از حد مشتاق برای کمک با محتوا.

اگر چه که خواهد بود بسیار غیر علمی به ما نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که این درصد از افرادی که با استفاده از دوربین های عکاسی از خود فیلتر و پست به طور منظم در رسانه های اجتماعی بسیار نزدیک به یکدیگر است. آیا رابطهای وجود دارد ؟ شاید. ما واقعا نمی توانیم بگوییم که پس از انتخابات شده بودند در زمان های مختلف و ما هیچ داده ای از همپوشانی بین کاربران مختلف ،

با که گفت: ما اعلام ما کمی آزمایش به پایان رسید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن