چگونه است Roku برتر با 4K و HDR در فروش فقط برای $29 در حال حاضر ؟

  • اگر شما در حال حاضر قفل شده است و در آتش تلویزیون در مقابل Roku تلویزیون بحث مانند بسیاری از مردم هستند و ما باید برخی از اخبار مهم وجود دارد: قاتل معاملات در بهترین فروش بازیکن در رسانه ها از هر دو علامت های تجاری در حال حاضر پس از آن زمان برای اتخاذ یک تصمیم.
  • همه چیز را از کوچک پلاگین دانگل برای بزرگ تلویزیون با ساخته شده است در جریان رسانه ای نرم افزار در فروش در حال حاضر و پس انداز هستند.
  • آمازون آتش تلویزیون استیک در $29.99 یکی از محبوب ترین معاملات در دسترس در حال حاضر اما شما در واقع می توانید یک Roku برتر با 4K و HDR برای $1 کمتر است.

چند هفته پیش ما به شما در مورد یک تعداد انگشت شماری واقعا فوق العاده معاملات در تلویزیون با آمازون محبوب, آتش, تجربه تلویزیون درست در ساخته شده است. حدس بزنید چه: سه محبوب ترین معاملات ما همه پشت در انبار در حال حاضر است. اگر شما نیاز به یک تلویزیون کوچک برای آشپزخانه خود را و یا یک اتاق خواب مهمان های ال ای دی 32 اینچ HD تلویزیون هوشمند – Fire TV Edition می تواند بود امروز فقط برای $139.99. بزرگتر نشان 50 اینچ 4K UHD TV – Fire TV Edition به $299.99 برای یک مدت زمان محدود و بهترین در کلاس ال ای دی 50 اینچ 4K UHD با صدای دالبی چشم انداز و DTS TruSurround تلویزیون – Fire TV Edition در فروش برای $329.99 به جای $380.

کسانی که همه معاملات فوق العاده است و اگر شما در بازار برای یک تلویزیون جدید مجموعه شما می خواهم که به آجیل به تصویب آنها. البته آنچه در مورد افرادی که در حال حاضر مقدار زیادی از تلویزیون و فقط می خواهید به روز رسانی خود را در رسانه های جریان تجربیات? نگران نباشید چون ما رو شما پوشش داده شده به عنوان به خوبی.

وجود دارد چند معاملات در حال حاضر در آمازون پوشش محبوب رسانه های جریان, بازیکنان, اما هیچ سوال آن دو هستند داغترین چانه زنی. اولین آتش تلویزیون استیک فقط تعجب کردم معامله است که کاهش قیمت به $29.99. این تنها بهترین-محصول فروش آمازون تا به حال ساخته شده و آن پرواز این شرکت مجازی قفسه های فروشگاه در هر زمان به فروش می رود.

می خواهید به صرف حتی کمتر در یک دستگاه است که همچنین می افزاید: رزولوشن 4K و HDR پشتیبانی به مخلوط ؟ ما رو تنها چیزی که.

Roku برتر HD/4K/HDR Streaming Media Player قیمت 40 دلار پس از آن با همان قیمت به عنوان ورود به سطح آتش تلویزیون استیک حتی زمانی که آن را در فروش می باشد. آن را یک “چوب” پس به صحبت می کنند, اما شما هنوز هم می توانید به راحتی این جعبه کوچک در پشت تلویزیون خود را. چنگ زدن به یکی از سمت راست در حال حاضر و شما می باله که آن را به پایین ترین قیمت فقط 29 دلار! که $1 کمتر از آمازون با تخفیف آتش تلویزیون استیک, اما شما می توانید بسیار بیشتر دستگاه قادر است که پشتیبانی از HDR محتوا و جریان در 4K. Roku Streaming Stick+ در فروش و همچنین برای $39 اگر شما واقعا می خواهید دانگل فرم فاکتور و شما واقعا نمی توانید به اشتباه هر دو راه.Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>