تجهیزات صفحه اصلی ورزشگاه هزینه های بسیار کمتر از شما فکر می کنم در آمازون

ورزشگاه در سراسر کشور شروع به بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی و... شما را باید دیوانه برای رفتن به یک. تجهیزا

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
 • ورزشگاه در سراسر کشور شروع به بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی و... شما را باید دیوانه برای رفتن به یک.
 • تجهیزات ورزش در آمازون است که به مراتب مقرون به صرفه تر از شما ممکن است فکر می کنم, بنابراین شما می توانید یک تمرین در خانه است که به عنوان خوب و یا حتی بهتر از هر تمرین بدنسازی.
 • شما همچنین صرفه جویی در پول در دراز مدت پس از عضویت در ورزشگاه بی هزینه اما هر قطعه از ورزش دنده یک بار خرید.

مطالعات ثابت کرده اند قطعی است که شما می توانید گسترش این رمان coronavirus با آواز خواندن و یا صرفا با صحبت کردن با صدای بلند. با که در ذهن ما مطمئن هستیم که در ذهن راست خود را شروع رفتن به بدنسازی دوباره در هر زمان به زودی به کار کردن. همه که تنفس سنگین و فریاد همراه با اجتناب ناپذیر نزدیک محله دستور غذا برای فاجعه است اما ورزشگاه در مناطق در سراسر کشور شروع به بازگشایی به عنوان بسیاری از کشورهای سهولت خود را coronavirus مستندات.

اگر شما فکر می کنم رفتن به کار در گروه های که در آن هر کس لمس تمام ماشین آلات در حالی که huffing و تنومند است یک ایده خوب, سپس با تمام معنی بازگشت به ورزشگاه. بیایید فقط امیدوارم که اگر شما در حال گرفتن COVID-19 به عنوان یک نتیجه شما نمی توانید بیش از حد بیمار و در نهایت گرفتن یک تخت بیمارستان از کسی که مسئول بودن و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

عاقل شهروندان مسئول در میان ما ادامه خواهد داد به جست و خیز بدنسازی برای آینده قابل پیش بینی. البته پرش ورزشگاه ندارد به معنی پرش تمرینات. اگر شما فکر می کنم شما نمی توانید هزینه یک خانه, ورزشگاه, دوباره فکر کنید چرا که برخی از معاملات فوق العاده در آمازون در حال حاضر در تمام انواع تجهیزات ورزش. به جای پرداخت $50 یا 60 دلار در هر ماه در ورزشگاه عضویت, چرا یک موتور تردمیل برای $279 یا مکانیکی, تردمیل برای $149? و یا چگونه در مورد یک ورزش دوچرخه شروع در $150?

کسانی که معاملات و بیشتر در دسترس هستند در حال حاضر در آمازون ورزش و تناسب اندام بخش و شما پیدا کردن پنج به خصوص گزینه های زیادی پایین.

Homlpope برقی تاشو تردمیل

 • قدرتمند موتور برق-لذت بردن از آرام تمرین با قدرتمند 2.0 HP موتور مناسب برای راه رفتن و دویدن و در حال اجرا در راحتی از خانه خود را با سرعت در محدوده بین 1-12KM / ثانیه. این محصول شامل: 1 x 2.0 HP برقی تاشو تردمیل 1 x کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی
 • High-definition LED چشم حمایت صفحه نمایش-تردمیل با کیفیت بالا چراغ چشم حمایت نمایش مجموع 12 نوع از برنامه های در حال اجرا را می توان انتخاب و همچنین مغناطیسی شناور قفل ایمنی.

Weeloloe 4-در-1 مکانیکی تردمیل

 • تردمیل مکانیکی: این تردمیل مکانیکی نمی برقی تردمیل بدون قدرت. حداکثر بار: 200 kg / 440 پوند.
 • 4 در 1 تردمیل مکانیکی, تردمیل, Sit-ups pannel چرخاندن ماشین آلات و قرعه کشی و طناب و ورزش می تواند به ستون فقرات انعطاف پذیری, ورزش کمر عضلات و سفت کردن عضلات پشت. همچنین ما ارسال ماساژ چرخ به ماساژ خود را تنها ،

MaxKare تاشو مغناطیسی, دوچرخه ورزش

 • مقاومت مغناطیسی: این مغناطیسی ورزش دوچرخه دارای 8 سطح مغناطیسی قابل تنظیم مقاومت است. شما می توانید تنظیم مقاومت استاتیک دوچرخه با چرخاندن دستگیره با توجه به ورزش خود را با هدف به طوری که این ورزش دوچرخه ثابت مناسب است برای هر دو علاقه مندان به تناسب اندام و به طور کلی ورزش است. مغناطیسی چرخ از دوچرخه ثابت را تضمین می کند آرام و صاف تجربه سواری.
 • پایدار X-تیز طراحی: یک از ویژگی های این دوچرخه ثابت باریک و نفیس در حالی که بسیار پایدار از چارچوب این ورزش دوچرخه تصویب x-شکل طراحی از اصول فیزیک. چه تر است, این درست ورزش دوچرخه سواری است که نه تنها پایدار بلکه شیک. شما می توانید سوار آزادانه و با خیال راحت.

Huphoon ورزش های داخل سالن ریسندگی دوچرخه

 • سلامت انتخاب سردبیر: ظرفیت بیشتر نسبت به سایر دوچرخه تاشو. بسیار آسان برای دریافت و با دوچرخه ارائه موثر تر و راحت تمرین.
 • COUNTERBALANCED پدال: وزن پدال طراحی شده برای ارائه حداکثر پا پشتیبانی در حالی که ارائه کنترل نهایی است. این دوچرخه مجهز شده است قابل تنظیم پا تسمه برای ایجاد کامل مناسب برای پای خود را.

آفتابی بهداشت و درمان و تناسب اندام, SF-E905 دستگاه های بیضوی مربی متقابل

 • مقاومت: به راحتی تنظیم شدت تمرین خود را با این پیچ و تاب و دقیق میکرو کنترلر مجهز به 8 سطح از مقاومت مغناطیسی.
 • مانیتور دیجیتال با پالس: به دنبال همراه با پیشرفت تمرین خود را در مانیتور دیجیتال است که نمایش خود را در زمان, سرعت, مسافت, کالری و نبض.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب