استودیوهای هالیوود ممکن است تکیه بر CGI برای صحنه های جنسی در یک پست-coronavirus جهان

  • هالیوود تولید شده اند در انتظار برای ماه با توجه به کوروناویروس.
  • با کروناویروس نشست فیلمبرداری در کالیفرنیا می توانند رزومه در ژوئن 12.
  • برای جلوگیری از coronavirus از گسترش برخی از استودیو ممکن است تکیه بر CGI به عنوان یک جایگزین برای فیلمبرداری سنتی xxx.

زمانی که هالیوود تولید نورد دوباره ممکن است برخی از تغییرات جالب در مجموعه. گذشته از این واضح — که شامل اجتماعی فاصله هر زمان ممکن است درجه حرارت چک در تنظیم و ماسک برای کسانی که خارج از صفحه نمایش — مداوم تهدید coronavirus ممکن است اساسا تاثیر راه استودیو فیلم و حتی ارسال فیلم برای آینده قابل پیش بینی.

با توجه به گزارش از نیویورک پستیک سند جدید از فیلم ویراستاران’ انجمن تجارت برجسته مراحل studios ممکن است برای به حداقل رساندن گسترش coronavirus در هنگام فیلمبرداری. با توجه به جنس خاص گزیده ای اشاره می کند که این صحنه را مجبور به بازنویسی شود رها شده و یا جایگزین با CGI.

به عنوان دیگر اقدامات پیشگیرانه این گزارش می افزاید:

همچنین تمام پشت صحنه خدمه در حال حاضر خواهد شد انتظار می رود به پوشیدن ماسک و پشت بام ها زندگی می کنند مخاطبان باقی خواهد ماند در مکث به طور نامحدود و بازیگران داده خواهد شد و رسمی دست شستن درس. برگزاری امتحانات ابتدائی پشت پلکسی گلاس داشتن “coronavirus انطباق افسران” در حال حاضر نگه داشتن کودکان سرکش دور از مجموعه و محدود کردن تعداد افرادی که مسئولیت رسیدگی به مجموعه حیوانات نیز تبلیغ در سند به عنوان تاکتیک های خوبی برای جلوگیری از هر گونه گسترش این بیماری است.

سند آن را شایان ذکر است لزوما الزام آور است. بلکه آن را در کنار هم قرار شد به نفع سیاستمداران در نیویورک و کالیفرنیا به عنوان یک راه به آنها را متقاعد کند که بازگشت به تنظیم نمی خواهد منجر به افزایش coronavirus موارد است.

در حساب از coronavirus و همراه با مستند هر هالیوود تولید شده است و اساسا در انتظار برای سال در حال حاضر. و در حالی که برخی از نشان می دهد — مانند 90 روز نامزد و پارک و تفریح و سرگرمی — موفق به اضافه کردن یک قسمت یا دو طریق زوم سنتی فیلمبرداری شده است در وقفه از ماه مارس.

اتفاقا فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom چند روز پیش به رفتن پیش برای نشان می دهد تلویزیون و فیلم productions برای شروع فیلمبرداری دوباره در ژوئن 12. خاص محصولات شایان ذکر خواهد شد هنوز هم نیاز به تایید اضافی از شهرستانهای آنها به دنبال فیلم ،

کامل بیانیه فرمانداری بار خوانده شده به شرح زیر است:

موسیقی و تلویزیون تولید فیلم ممکن است رزومه کاری در کالیفرنیا توصیه می شود زودتر از 12 ژوئن 2020 و موضوع را به تصویب county بهداشت عمومی افسران در حوزه های قضایی از عملیات زیر را بررسی محلی داده های اپیدمیولوژیک از جمله مورد در هر 100000 نفر جمعیت رای از تست مثبت و محلی و آمادگی برای حمایت از مراقبت های بهداشتی افزایش جمعیت های آسیب پذیر, تماس, ردیابی و آزمایش است.

برای کاهش خطر COVID-19 انتقال تولیدات بازیگران خدمه و دیگر کارگران صنعت باید رعایت پروتکل های ایمنی توافق با کار و مدیریت است که ممکن است بیشتر افزایش یافته county بهداشت عمومی افسران. پشت در اتاق کارکنان و مدیریت باید پایبند به دفتر کاری دستورالعمل های منتشر شده توسط California وزارت بهداشت و وزارت کالیفرنیا از روابط صنعتی به منظور کاهش خطر COVID-19 انتقال است.

به عنوان یک نقطه مورد علاقه شما ممکن است به یاد بیاورید که Netflix در ماه مارس گفت: آن را به حال به اندازه کافی مطالب جدید در خط لوله به outlast coronavirus برای چند ماه و شاید تا ماه دسامبر این سال است. خوشبختانه با کروناویروس کاهش در بسیاری از مناطق آن را نمی خواهد به آن نقطه.

شما منبع تصویر: شما | Netflix

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>