• Netflix بکشد است دادن دور جاویدان* Netflix بکشد حساب (1000 سال خدمات) به این بازیکن با بالاترین امتیاز در یک بازی بر اساس فیلم اصلی گارد قدیمی.
  • مسابقه اجرا خواهد شد از روز جمعه, جولای 17th به چهار شنبه, جولای 19th, و هنگامی که تایمر اجرا می شود این بازیکن با بهترین نمره اهدا خواهد شد 83-سال اشتراک.
  • Netflix بکشد گارد قدیمی ستاره Charlize Theron است و در جریان این سرویس در حال حاضر.

اگر شما به دنبال یک تولیدی راه به صرف تعطیلات آخر هفته خود را بدون خطر عفونت با ترک خانه ما رو شما پوشش داده شده است. آخرین ستاره نکردم اصلی فیلم از Netflix, گارد قدیمیشروع به جریان هفته گذشته و به مناسبت ورود خود را Netflix بکشد است که به دور یک “جاودانه* Netflix بکشد حساب” به بازیکن بازی را با بالاترین نمره در این بازی بر اساس فیلم که پخش خود را شروع 8 a. m. PT در جمعه, جولای 17th.

البته حتی جاودانگی محدود است وقتی که می آید به تبلیغاتی ارائه می دهد به عنوان Netflix اشاره می کند که برنده حساب خواهد شد و در واقع با 1000 سال از خدمات و یا فقط بیش از 83 سال است. هنوز که احتمالا به اندازه کافی به شما از طریق حداقل بعد از چند فصل از غریبه همه چیز و با پول دزدی.

اگر شما دیده می شود نیست این فیلم های قدیمی, گارد, بر اساس یک رمان گرافیکی توسط Greg Rucka دنبال یک گروه از جاودانه مزدوران که باید به مبارزه برای حفظ هویت خود را مخفی. چارلیز ترون در نقش اندی, یکی از قدیمی ترین اعضای گروه و بررسی شده اند به طور کلی مثبت است که همیشه مورد برای Netflix بکشد اصلی فیلم (نگاه کنید به: سوختگی). در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد گارد قدیمی بازی:

به شما به عنوان انتظار می رود, اصلی بازی استفاده می شود برای رقابت آینه حوادث فیلم است. این یک مرورگر مبتنی بر بالا به پایین ضرب و شتم ‘اونا تا بازی که در آن شما بازی به عنوان شخصیت سرب از فیلم و مبارزه با انبوهی از دشمنان تنها با استفاده از این فیلم یاد یک دست Labrys (با نام مستعار یک غول دو تیغه تبر). اما فقط می خواهم در فیلم, مرگ پایان کار نیست. کشته شدن تنها شما را کند می کند بنابراین برای به دست آوردن بالاترین نمره شما باید برای شکست دشمنان بدون اخذ رسید و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. این رقابت ها برگزار خواهد شد به مدت سه روز (7/17, 7/18 و 7/19) در www.oldguardgame.com هر کس حاکم به عنوان #1 یک بار در روز و از تایمر اجرا می شود را به خانه جاویدان* Netflix بکشد حساب.

حتی اگر شما نمی شرکت در چالش شما ممکن است بخواهید به چوب در اطراف برای دیدن اگر هر کسی می تواند با حداکثر سرعت دویدن به بالای رهبران با نمره بالا بی نظیر و یا اگر نقطه بالا تغییر خواهد کرد دست تمام آخر هفته.

صحبت از Netflix اصلی فیلم, این شرکت فقط یک لیست ده فیلم محبوب ترین در تمام دوران این هفته و Chris Hemsworth, اکشن, تلنگر استخراج در زمان نقطه بالا با 99 میلیون بیننده در چهار هفته. گارد قدیمی شده و برای یک هفته اما به نظر می رسد آماده برای پیوستن به این لیست به زودی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im