• آن را در حال حاضر به طور کلی قابل درک است که مردان به مراتب بدتر از زنان در این بیماری همه گیر کوروناویروس با سابق ضربه سخت تر توسط ویروس از نظر شدت بیماری و فرکانس از مرگ است.
  • یک مطالعه جدید منتشر شده در این هفته نشان می دهد که ممکن است به دلیل غلظت های بالاتر از آنزيم خاص در خون مردان کمک می کند که حمله ویروس سلول های سالم است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کارشناسان بهداشت که خیلی زود در coronavirus همه گیر در ایالات متحده است که در حالی که هیچ کس واقعا امن است از این ویروس را هدف قرار دادن برخی از افراد سخت تر از دیگران است.

یکی از نمونه های مردان در مقابل زنان با سابق رسیدگی به رنج می برند بیشتر بیماری شدید در ارتباط با ویروس (و اغلب حتی مرگ) در مقایسه با زنان است. زمان ما تا به حال انجام شده حدود 1.5 میلیون آزمون در کشور گزارش نشان داد که 56 درصد آن تست شده که در آن نقطه زن بودند (تنها 16 درصد از آنها آزمایش مثبت برای ویروس). اما 44 درصد یا بیشتر از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند و مردان و 23 درصد از آنها آزمایش مثبت است. “این است که به همه مردان ما در خارج وجود دارد, مهم نیست که چه گروه سنی” دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در اخیر کنفرانس مطبوعاتی. “اگر شما علائم شما باید تست شده و مطمئن شوید که شما در حال آزمایش است.”

پس چه دلیلی برای اختلاف? جدید مطالعه علمی منتشر شده در این هفته میریزد نور بیشتر آشکار است که مردان به نظر می رسد که غلظت های بالاتر خاص آنزیم (آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2) در خون خود نسبت به زنان است. که آنزیم کمک می کند تا ویروس حمله به سلول های سالم است.

مطالعه منتشر شده در مجله اروپایی قلب در روز جمعه و آن نیز یافت می شود که برخی از بيماران مبتلا به نارسايی قلبی — کسانی که به مصرف مواد مخدر با هدف قرار دادن رنین-آنژیوتانسین-آلدوسترون سیستم — در واقع نه باید بالاتر غلظت این آنزیم در خون خود.

در مورد نتایج دکتر Adriaan Voors استاد قلب و عروق در مرکز پزشکی دانشگاه گرونینگن در هلند و رهبر این مطالعه جدید می گوید: “ACE2 یک گیرنده در سطح سلول است. آن را متصل به کروناویروس و اجازه می دهد تا آن را وارد کنید و آلوده کردن سلول های سالم بعد از آن که اصلاح شده است توسط یکی دیگر از پروتئین در سطح سلول به نام TMPRSS2. سطوح بالایی از ACE2 در حال حاضر در ریه ها و در نتیجه این تصور به نقش حیاتی در پیشرفت ریه اختلالات مربوط به COVID-19.”

این هم در راستای پژوهش های پیشین مانند یک مطالعه تقریبا 45,000 COVID-19 موارد انجام شده توسط چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن را در بر داشت که در حالی که نرخ مرگ و میر برای coronavirus شد 1.7% برای زنان آن 2.8 درصد برای مردان است. در ضمن تحصیل در ایتالیا از 1,591 موارد مردم به بستری در بخش مراقبت های ويژه نشان داد که حدود 82 درصد از آنها مرد بودند.

تا روشن شود چه تحقیقات جدید نشان می دهد — در پشت سر هم با مطالعات قبلی — این است که مرد بودن یکی از آنچه در حال حاضر درک می شود و عوامل مختلفی است که مردم را بیشتر در معرض coronavirus. با عوامل دیگر از جمله چیزهایی مانند سن و سلامت فقیر (مانند حضور یک بیماری مانند دیابت).

منبع تصویر: ونسا Carvalho/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de