در اینجا این است که Huawei و افتخار دستگاه های دریافت خواهد کرد EMUI 10.1/سحر و جادو UI 3.1

این EMUI 10.1 به روز رسانی نرم افزار برای اولین بار پرده برداری کرد در اوایل این سال در کنار پرچمدار Huawei P40 سری. در حال حاضر این شرکت دارای تایید رسمی انتشار برنامه برای Huawei و افتخار گوشی های هوشمند است.

Huawei

بعد از این ماه EMUI 10.1 به روز رسانی شروع خواهد شد نورد از به شانزده Huawei گوشی های هوشمند است. این خدمات عبارتند از محبوب و به خوبی مورد بررسی Huawei P30 و P30 Pro در علاوه بر این به Huawei Mate 30 Mate 30 نرم افزار و همسر 30 نرم افزار 5G.صاحبان از هواوی Mate 20 قادر خواهید بود به تجربه های جدیدتر نرم افزار بیش از حد. که همچنین شامل کسانی که با استفاده از Huawei Mate 20 Pro, Mate 20 تومان پورشه طراحی Mate 20 X و همسر 20 X 5G.

تکمیل لیست سازگار با گوشی های Huawei نوا 5T, Huawei Mate Xs, Huawei P40, آرشیو, Huawei نوا 7i. به عنوان برای تبلت Huawei MatePad نرم افزار و MediaPad M6 10.8 برنامه ریزی شده به روز می شود.

افتخار

در مورد افتخار دستگاه و معادل آن سحر و جادو UI 3.1 انتشار این شرکت امروز تایید کرد که صاحبان این افتخار را مشاهده 30 نرم افزار, افتخار, 20, افتخار, 20 نرم افزار و افتخار نمایش 20 دریافت به روز رسانی.

این نرم افزار باید شروع نورد در اواخر این ماه.

ویژگی های کلیدی

برای کسانی از شما که آگاه نیست به EMUI 10.1 و سحر و جادو UI 3.1 نسخه جدید معرفی 3D رندر همیشه بر روی صفحه نمایش از ویژگی های فوق العاده اثر انگشت باز کردن انیمیشن های جدید, چند پنجره قابلیت پیمایش نرم و صاف.

این Celia دستیار صوتی نیز باعث می شود که اولین آن در Huawei Mate 30 سری. مانند بسیاری دیگر از دستیاران آن فعال می شود با پایین نگه داشتن دکمه قدرت و یا گفتن hotword – ‘هی کلیا’ در این مورد.

آن را پشتیبانی از سه زبان در ابتدا – زبان انگلیسی و اسپانیایی و فرانسه و در دسترس خواهد بود در انگلستان و فرانسه و اسپانیا ، مکزیک ، شیلی ، کلمبیا و آفریقای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>