پزشکان کشف جدید کروناویروس علامت است که بیماران حتی نمی دانند که آنها تا به حال

پزشکان در اسپانیا فکر می کنم آنها در بر داشت یک کروناویروس جدید علامت است که می تواند به راحتی تشخیص داده نشده

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 تیر 1399
  • پزشکان در اسپانیا فکر می کنم آنها در بر داشت یک کروناویروس جدید علامت است که می تواند به راحتی تشخیص داده نشده و حتی در بیماران بستری.
  • دهان راش یا enanthem به نظر می رسد در حدود 30 درصد از یک گروه از تایید COVID-19 بيمار که او نیز نمایش داده می شود خارش پوست.
  • CDC نیست لیست خارش پوست از هر نوع در آن رسمی COVID-19 علائم در حالی که چه کسی می گوید که خارش پوست کمتر رایج هستند در coronavirus بیماران.

چه چیزی باعث رمان coronavirus خیلی سخت برای تشخیص بدون آزمون مناسب است و این واقعیت که این ویروس نمی تواند بسیاری از منحصر به فرد علائم. از دست دادن ناگهانی از بو و طعم و خارج از غرفه به عنوان یک فرد COVID-19 امضای اما همه دیگران به اشتراک گذاشته شده بین شرایط مختلف پزشکی. تب سرفه و اسهال می تواند علل مختلف و آنها نشان دهنده COVID-19 هر چند که ممکن است اولین چیزی که می رود از طریق ذهن خود را این روزها. اضافه کردن به که این واقعیت است که نه همه COVID-19 بيمار نمایش دقیق همان بالینی COVID-19 توسعه با بسیاری از مردم دچار هیچ علائم یا خفیف نسخه از این بیماری و تشخیص بالینی است تقریبا غیر ممکن است. به همین دلیل تست مورد نیاز است و باید افزایش یافته و بنابراین ما می توانید پیدا کنید منزوی و درمان بیماران به عنوان سریع که ممکن است و جلوگیری از آنها را از گسترش COVID-19 به دیگران است.

با که در ذهن پزشکان در اسپانیا فکر می کنم آنها در بر داشت یک کروناویروس جدید علامت است که هر کس گم شده تا به حال. آن را ذکر شده در سی دی و یا کسانی که صفحات وب برای رمان coronavirus برای هم بودن. و به عنوان شما ممکن است حدس زده اند, آن را نمی خواهد به اندازه کافی خود را برای کمک به پزشکان در تشخیص این بیماری هر چه سریعتر.

اگر شما آشنایی با "COVID پا" از ضایعات پوستی است که می تواند به نظر می رسد در برخی از COVID-19 بيمار مبتلا به کشف ماه پیش, آن را نمی خواهد به شما تعجب به یاد بگیرند که این ویروس می تواند منجر به پوست علائم. محققان از اسپانیا در حال حاضر یک مطالعه منتشر شده در JAMA Dermatology جزئیات enanthem در بيماران مبتلا به COVID-19.

مطالعه جزئیات کار قبلی از ایتالیا که شناسایی exanthems و یا خارش پوست که مشاهده شد با برخی از COVID-19 بيمار. Enanthem است بثورات جلدی مانند ضایعه که به نظر می رسد در داخل دهان است. اسپانیایی, محققان می گویند که این نشانه رفته اند ممکن است خسته شده اید تا کنون به دلیل بسیاری از بیماران خود را ندارد حفره دهان مورد بررسی قرار گرفت. که در نتیجه نگرانی های ایمنی و پروتکل نیست و حذف از درمان پزشکان است. دهان است که در آن قطرات و ذرات معلق در هوا است که می تواند گسترش coronavirus سرچشمه ، بیماران توصیه به پوشیدن ماسک صورت و دهان و حفره می توانید بررسی به خصوص اگر وجود دارد هیچ شکایت از بیمار است.

دهان علامت بثورات مانند دیگر COVID-19 نشانه نمی خواهد به نظر می رسد در تمام کسانی که آلوده می شوند. محققان از بیمارستان Universitario Ramon y Cajal در مادرید نشان داد که تنها شش در 21 بيمار enanthem. تمام بیماران نیز برجسته خارش پوست و آزمایش مثبت برای COVID-19. پزشکان یافت انواع مختلف دهان خارش که در حال تقسیم به چهار دسته: "petechial, ماکولا, ماکولا با petechiae یا erythematovesicular."

پزشکان دریافتند که ظاهر ضایعات رخ داده است در هر نقطه بین دو تا 24 روز پس از شروع COVID-19 علائم و گفت که مواد مخدر مصرف نمی شد در ارتباط با دهان خارش است. به عنوان با دیگر COVID-19 علائم این ضایعات می تواند علل مختلف داشته باشد.

به عنوان دانشمندان توجه داشته باشید این کار اولیه است و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. آنها می گویند که "حضور enanthem قوی سرنخی است که نشان می دهد یک ویروسی علت به جای واکنش به مواد مخدر به ویژه هنگامی که یک petechial الگوی مشاهده شده است." این نوع از جزئیات که ممکن است مفید باشد برای دیگر پزشکان از جمله متخصصان پوست دیدن بیماران که ممکن است بدانید آنها شده است با آلوده رمان coronavirus.

CDC لیست چند coronavirus علائم در صفحات آن اما اشاره نمی کند هر پوست نشانه. این است که "خارش پوست و یا تغییر رنگ انگشتان دست و یا پا" از جمله در "کمتر رایج" لیست COVID-19 علائم.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب