• Coronavirus موارد هنوز هم در حال افزایش در ایالات متحده حتی به عنوان برگ برنده دولت است فشار برای کشور به آرامی شروع به بازگشایی دوباره.
  • Coronavirus تست همراه با مکمل تماس ردیابی است برای رفتن به این عنصر کلیدی برای پایان دادن به قرنطينه و مستند سفارشات در سراسر ایالات متحده به عنوان مبارزه با این ویروس وارد مرحله جدیدی شده است.
  • در اینجا نگاهی به آنچه تماس با ردیابی فرایند مستلزم.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر ما هر گونه امید در هر زمان به زودی و به تدریج بازگشایی این کشور و اقتصاد ما, همه چیز از رستوران های محلی و کسب و کارهای دیگر به بزرگتر صنایع مانند خطوط هوایی و هتل ها بدون جرقه ناپایدار جدید شیوع کروناویروس موارد در اینجا چیزی است. ما باید به یک مقدار قوی تر تست و نظارت بر زیرساخت های ما در حال حاضر کامل متوقف شود. آن را یک ماده از دیدن مورد اعداد به تدریج شروع به کاهش و فکر آن را بی خطر — اگر ما این کار را نمی حق وجود دارد یک احتمال قوی خواهد شد قرار دادن خودمان در حتی یک موقعیت بدتر از قبل.

برای آن نیست که اتفاق می افتد ما را مجبور به انجام دو چیز شما را از شنیدن دوباره و دوباره به عنوان ما به حرکت در این مرحله جدیدی از بحران (بازگشایی): تست, بلکه “تماس با ردیابی.” بسیاری از ما شنیده و دیده می شود که عبارت زیادی در این خبر به تازگی اما دقیقا چه معنا است ؟ چه قرارداد مستلزم ردیابی و چگونه کار می کند ؟

هدف از تماس با ردیابی است که دقیقا آنچه که از اسمش پیداست — به ردیابی زنجیره ای از مردم که یک فرد آلوده به نحوی به دنبال این تماس و ببینید که چگونه آنها احساس و برای تعیین اینکه آیا آنها نیاز به آزمایش می شود خود را و شاید حتی قرنطینه.

وجود دارد تخمین می زند که قرارداد ردیابی در مقیاس ملی می تواند نیاز به حداقل چند میلیاردها دلار سرمایه گذاری و استخدام بیش از 100 ، 000 نفر است. این کار از کسانی که در تماس با ردیاب می تواند آشکار یا متن و یا یک برنامه تلفن همراه و همچنین از طریق تماس تلفنی و حداقل یکی از شهرستان, سان فرانسیسکو ارائه می دهد یک مدل برای آنچه که مردم در سراسر کشور انتظار می رود هنگامی که این نوع از تلاش های واقعا ramped تا جایی که آنها خود را.

سان فرانسیسکو با استفاده از یک تیم از برخی از 140 نفر از جمله دانشجویان پزشکی و همچنین کارکنان از دادستان شهرستان به پایین لیست بروید و یکی یکی از افرادی که تست شده ام برای coronavirus. همانطور که از آغاز این هفته در این شهرستان ثبت شده بود بیش از 1100 COVID-19 موارد و حداقل 20 مرگ و میر.

چه اتفاقی می افتد بعدی

تماس با ردیابی می شود نورد با شروع با کسی که تست شده و که ارائه اطلاعات در مورد مردم آنها را در تماس با آمد که تمایل به شروع با هر یک از هم اتاقی و یا دیگر قابل توجه است. از وجود هر یک روکش از روند در سان فرانسیسکو از NBC Newsتماس تحقیقی شروع به قرار دادن تماس. “شما در حال نامیده می شود چرا که شما شناسایی شده اند به عنوان یک تماس به یک فرد با تایید رمان coronavirus عفونت” این است که چگونه آنها ممکن است توضیح دهید که همه چیز به اولین کسی که در لیست تماس خود را. “آیا شما می دانید که آن شخص ممکن است ؟ لطفا دولت را به نام خود.”

اگر کسی نمی داند که این ممکن است اشاره به آنها گفته شود چیزی شبیه به “با این وجود ما می خواهم به شما چند سوال بپرسم از آنجا که ما فکر می کنم شما ممکن است در معرض ویروس.” این ردیاب می پرسد برای اطلاعات دموگرافيک مانند فرد نژاد و تاریخ تولد و همچنین به عنوان که آیا آنها آزمایش شده برای coronavirus و آنچه را در وضعیت زندگی است. که به تعیین چگونه امکان پذیر خواهد بود به قرنطینه خود را به جایی که آنها هستند. فرد نیز خواهد پرسید که آیا آنها هر گونه علائم.

کسی که ردیاب طبقه بندی به عنوان در معرض خطر تماس گرفته خواهد شد دوباره توسط یک پزشک در یک هفته تا 14 روز. آنها همچنین ممکن است خواسته می شود اگر آنها به اندازه کافی مواد غذایی و ضرورت به حمایت دو هفته ای قرنطینه و یا اینکه آیا آنها نیاز به قرار دادن به تماس با آژانس را با آن کمک کند.

این کار خسته کننده, اما این نوع از پر زحمت تماس با ردیابی مقامات می گویند یکی و تنها راه قطعا حرکت ایالات و شهرهای دور از زمان پناهگاه در محل سفارشات که منجر به قرنطينه برای بسیاری از ما برای سال در حال حاضر.

منبع تصویر: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im