آی فون SE (2020) موردی است که هر دو باریک و محافظ. آیا ممکن است ؟

Advertorial توسط Spigen: نظرات بیان شده در این داستان ممکن است منعکس کننده مواضع PhoneArena! Your browser

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
Advertorial توسط Spigen: نظرات بیان شده در این داستان ممکن است منعکس کننده مواضع PhoneArena!

با Spigen جدید نازک مناسب, مورد, آن را قطعا است.

مردم به طور معمول آگاه هستند که نازک موارد خواهد شد که: نازک با حفاظت از حتی سبک ترین قطره.

در خط با "کمتر بیشتر است" سرود Spigen -- به خوبی شناخته شده برای آن موارد حفاظتی مانند آن را امضا درجه نظامی سخت زره پوش و Ultra Hybrid روشن مورد -- در حال حاضر منتشر شد صف های ساخته شده برای آی فون SE (2020) با یک سوپر اسلیم 1.77 mm ضخامت ساخت است که بسیار سبک وزن و با حفاظت اضافه شده. که تنها یک موی ضخیم تر از یک پنی! و با وزن فقط 37grams این مورد می افزاید: حداقل فله به خود را در حال حاضر جمع و جور آیفون.

کاملا ساخته شده برای اپل هواخواه کسی که می خواهد به نگه داشتن دستگاه زیبایی شناسی درست به فرم Spigen است دوباره طراحی نازک به طوری که آن را کاملا متناسب با شهری, مینیمالیستی, شیوه زندگی در حالی که آی فون در داخل آن می شود که حفاظت از آن را سزاوار است. می آید در سه رنگ: سیاه و سفید و قرمز در خط با رنگ های انتخاب از آی فون جدید SE. در همان زمان ترکیبی از مواد ایجاد دو تن نگاه دارد و به صورت یک اشاره ظریف از پیشرفت.


بر خلاف آنچه محبوب نظرات ممکن است نشان می دهد نازک موارد نیاز دارید و می توانید بیش از یک نازک پوشش برای گوشی شما. پرداختن به این نیاز برای بهتر نازک تر مورد Spigen دقت مهندسی آی فون است که نه تنها محافظت از تمام گوشه و با انعطاف پذیر TPU و محکم PC اما آن را می دهد فوق العاده باریک احساس می کنید که جیب دوستانه به جای آجر نگه دارید که همه ما بسیار آشنا است.حذف فله در حالی که نگه داشتن باریک, فرم های مورد پاکت دستگاه با تمام چهار گوشه تحت پوشش با Spigen هوا کوسن, تکنولوژی, پس از آن آسان است به پاپ روشن و خاموش در حالی که سخت پوسته عقب نگه می دارد گوشی محافظت می شود.

کمرنگ را متناسب با سهولت صورت دقیق سمت دکمه پروفایل و آسان است برای گرفتن دست در حالی که هنوز محکم است. با مطرح گودی لب حفاظت از مقابل صفحه نمایش گوشی خود را (اگر شما یکی از کسانی که خود را به اسلاید گوشی با صفحه نمایش پایین) این مورد را پوشش حتی clumsiest کره دست. و مطرح لب در اطراف دوربین محافظت از لنز در برابر اتفاقی خاراندن.


گسترده ای برای قطع جریان امضای آیفون سوئیچ قطع در سمت باعث می شود آن را به راحتی در دسترس است. این پورت رعد و برق در پایین است که به خوبی در معرض برای اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان شارژ حتی با این مورد ، که فوق العاده باریک مورد تداخل با آی فون را شارژ بی سیم ویژگی بنابراین شما لازم نیست که آن را قبل از ظاهر آن بر روی یک پد شارژ بی سیم.


با دو لایه طراحی و ساخته شده است با دقت و باریک ارگونومی در ذهن جدید Spigen نازک مناسب مورد باید خود را از رفتن به روزانه مورد برای زمانی که شما فقط می خواهم به نگه داشتن آن اصلی است.


نازک مناسب نگه می دارد در این صورت دستگاه بدون تغییر حفظ طراحی این گوشی به عنوان اصل در نظر گرفته شده است. اگر شما به دنبال یک باریک اما در مورد محافظ آن است که در حال حاضر موجود در سه رنگ: قرمز و سیاه و سفید در دسترس به طور انحصاری تنها در Spigen را آمازون UK فروشگاه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب