در اینجا بیشتر اثبات این که 'عبور از حیوانات' بازیکنان خلاق ترین مردم روی زمین

Animal Crossing: New Horizons به نظر می رسد برای جذب بیشتر افراد خلاق در جهان به بازی بازی های نینتندو آمار سو

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
  • Animal Crossing: New Horizons به نظر می رسد برای جذب بیشتر افراد خلاق در جهان به بازی بازی های نینتندو آمار سوئیچ بازی — و برند شدن در عمل بیش از حد.
  • KFC فیلیپین راه اندازی کرده است یک نسخه دیجیتال از فست فود های زنجیره ای در داخل بازی و بازیکنان نیز می تواند رقابت را به نفع خود (در دنیای واقعی) سطل مرغ.
  • را بررسی کنید برخی از دیگر خلاق با استفاده از Animal Crossing: New Horizons زیر.

در این نقطه من فکر می کنم من می خواهم به تماشای مردم دیگر بازی Animal Crossing: New Horizonsنینتندو واقعا محبوب smash hit برای تعویض کنسول حتی بیشتر از در حال اجرا در اطراف خود جزیره و برخورد با روستاییان shenanigans خودم. حتی بیشتر از آن -- من هرگز معتقد است که عبور از حیوانات بازیکنان هستند چیزی کمتر از برخی از خلاق ترین افراد در این سیاره و من عاشق شگفت در تمام باور نکردنی از تفریح مردم ساخته شده در داخل بازی همه چیز را از الحاقات از دنیای واقعی مارک های مانند یاد خانه های مد برای تفریح از معروف لحظات از فرهنگ پاپ.

در امتداد آن خطوط رسمی KFC فیلیپین حساب توییتر نشان داد افتتاح یک نسخه دیجیتال از زنجیره مواد غذایی سریع است که بازیکنان از این بازی می توانید ببینید. وجود دارد KFC نام تجاری بیش از همه "فروشگاه" مقدار قابل توجهی از توجه به وضوح قرار داده و به ساخت این نگاه قابل مقایسه با چیزی واقعی وجود دارد و حتی منطقه ای که ظاهرا شامل KFC به معروف "راز" دستور العمل.

رستوران غرفه یک آشپزخانه و یک بیت فوق العاده سرگرم کننده بازیکنان حتی می تواند رقابت را به نفع خود (در دنیای واقعی) 8-قطعه مرغ سطل از KFC — همه آنها باید انجام دهید این است به دنبال جزایر که در لباس پوشیدن به عنوان KFC را سرهنگ ساندرز. (این محدود است متاسفانه به بازیکنان در فیلیپین, اما آن را هنوز هم جذاب برای دیدن خلاقیت با اینحال).

برای برخی دیگر از نمونه های اخیر من از مردم با استفاده از عبور از حیوانات برای چیزی دیگر از شما می دانید در واقع بازی این بازی اینجا تفریح دو تا از معروف ترین صحنه از نسخه ایالات متحده از دفتر. من تصادفا این فیلم به تازگی و یک خنده خوب از هر دو آنها در بازی تفریح از زندان مایک و "سرقت هویت یک شوخی نیست, جیم!" ، چک کردن آنها را در زیر:

در نهایت حیوانات صحبت کردن میزبان Gary Whitta اعلام کرد که نیش برتر خواهد شد یک آهنگ جدید در طول فصل برتر در بازی نشان می دهد بحث Whitta میزبان مجموعه ای برای هفته آینده (24 ژوئن ساعت 9 PT در Whitta را با کشش). Whitta اعلام کرد این خبر را از طریق توییتر:

همانطور که گفتم این نوع مجذوب به همان اندازه و یا شاید حتی کمی بیشتر از این خلاقیت ها نمایش داده می شود در واقع به بازی بازی. حیوانات صحبت می گیرد به طور کامل در داخل بازی و افراد مشهور در حال مصاحبه با Whitta در داخل یک خانه است که تزئین شده به مانند یک بحث نشان می دهد مرحله راه اندازی. و شما می دانید زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم, آن را تا سال 2020 به یک میراث هنرمند مانند نیش اولین آهنگ های جدید داخل یک بازی ویدیویی است آن را نمی?

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب