در اینجا چگونه شما می توانید صرفه جویی در, روش های ترک خورده, سامسونگ, تعمیر صفحه نمایش برای یک مدت زمان محدود

حق بیمه مراقبت های, به عنوان نام نشان می دهد, است که در اصل سامسونگ در پاسخ به محبوب AppleCare+ سرویس برای اپ

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
حق بیمه مراقبت های, به عنوان نام نشان می دهد, است که در اصل سامسونگ در پاسخ به محبوب AppleCare+ سرویس برای اپل, iPads ها, اپل, ساعت مکینتاش HomePods آی پاد و اپل تلویزیون داشتن دیده می شود نور روز در کنار کهکشان S8 و S8+ بازگشت در سال 2017.
هر جدید بالا پایان گوشی Galaxy منتشر شد از آن زمان شده است واجد شرایط دریافت حق بیمه مراقبت های ثبت نام, اما تنها در آمریکا و فقط در زمان خرید خود را به طور مستقیم از سامسونگ. در حالی که وجود دارد هیچ کلمه ای در هر برنامه ای برای تغییر این شرایط در آینده نزدیک مردمی که در حال حاضر مشترک به شرکت گارانتی تمدید برنامه ممکن است خوشحال به شنیدن در مورد نادر و غیر منتظره ست به اجرا تا تاریخ 1 ژوئن.
اگر خود را داوطلب خدمت سربازی گوشی دارای یک صفحه نمایش ترک خورده شما قادر خواهید بود به که ثابت در ازای دوام $29 برای چند هفته آینده به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که یک مشکل بازدید از محلی مجاز uBreakiFix تعمیرگاه. نگران نباشید شما می توانید انتخاب برای منظقه کمک و هرگز ترک وسیله نقلیه خود را در حالی که بهره برداری کامل از این پیشنهاد ویژه با روز کسب و کار بعدی تحویل در دسترس برای جایگزینی دستگاه های.

در بالا از آن همه سامسونگ وعده تکنسین های کار بر روی جایگزین کردن صفحه نمایش ترک خورده خود را در کهکشان S و یا توجه داشته باشید در سری گوشی را با پوشیدن دستکش برای تمام طول مدت تعمیر با تمام "ایستگاه های کاری, ابزار کانتر" تحت مکرر بهداشت و ضد عفونی کننده نیز استفاده می شود بر روی تلفن خود را هر دو در هنگام دریافت کرده و قبل از بازگشت آن را به شما.

در صورتی که شما نگرانم $29 تعمیر صفحه نمایش هزینه خدمات است کاهش می یابد به طور منظم شارژ از 99 دلار اگر چه جالب به اندازه کافی Galaxy Z تلنگر و Galaxy برابر به نظر نمی رسد به واجد شرایط برای این تخفیف سرد. لیستی از دستگاه های واجد شرایط صرفا شامل کهکشان S20, S20+, S20 فوق العاده S10 5G, S10 S10e, S10+, S9, S9+, S8, S8+ توجه داشته باشید 10 نکته, 10+, Note 10+ 5G توجه داشته باشید 9 و توجه داشته باشید 8.

نگه داشتن در ذهن است که حق بیمه مراقبت را پوشش می دهد تا به تعمیر یا تعویض برای آسیب تصادفی (از جمله ترک و همچنین به عنوان قطره و نشت مایع) هزینه در هر نقطه بین $11.99 و 19.99 دلار در ماه... اگر شما به یاد داشته باشید برای اضافه کردن این سرویس به سبد خرید خود را قبل از اتمام Samsung.com منظور از یک پرچمدار جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im