در اینجا چگونه برای اولین بار gimbal دوربین تلفن با این نسخهها کار در Vivo X50 Pro

در حالی که ما در حال انتظار با نفس bated برای اولین گوشی با gimbal-سبک دوربین تثبیت بیش از یک تک محور – Vivo X50 Pro – اعلام می شود در تاریخ 1 ژوئن این شرکت را به امواج رادیو و تلویزیون با ارائه چگونه شاهکار بود به دست آورد.

آن زمان Vivo ماه از زمان و بسیاری از تیم R&D تلاش برای توسعه و miniaturize ماژول به عنوان کیت طول می کشد تا پنج بار در منطقه خود را به طور متوسط دوربین گوشی و بیش از سه برابر فضایی است که یک periscope زوم دوربین مانند آنهایی که در کهکشان S20 فوق العاده و یا P40 Pro را.

به شوخ طبعی gimbal سیستم متشکل از “حد مکانیسم دوگانه توپ, تعلیق, لنز, صدای سیم پیچ موتور dual S-نوع FPC خطوط T-FPC مغناطیسی قاب و پوشش محافظ” هر چه تمام کسانی که ميانگين اما جان کلام آن است که آن را قادر به جبران حرکات دست تا 300% بهتر از زمان تثبیت کننده تصویر نوری راه حل.

در اینجا یک مقایسه سریع از Vivo X50 Pro gimbal دوربین در برابر منظم نوری-تثبیت یک تلفن.

با توجه به بهتر سنسور اصلی ثبات به طور کلی حساسیت به نور افزایش یافته است و 39 درصد -220% بسته به اینکه چگونه ثابت شما را به نگه داشتن گوشی یعنی افزایش بزرگتر است در شب عکس زمانی که دوربین خود را به طور مداوم برای یک عکس مناسب و معقول. در اینجا یک OIS در مقابل X50 Pro gimbal سیستم مقایسه.

این gimbal تعلیق خواهد بود مفید در انجماد اشیاء در حال حرکت به صورت کامل عکس بدون لبه تاری بیش از حد, بنابراین به طور کلی رنگ ما هیجان زده را به این نوزاد برای چرخش زمانی که آن را راه اندازی در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im