در اینجا چگونه سینما در حال رفتن به حرکت به خانه خود را

  • برخی سینما را بازگشایی حالا که coronavirus مستندات هستند اما علاقمندان به سینما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از شلوغی اماکن عمومی در حالی که روزانه تعداد COVID-19 موارد همچنان به سنبله.
  • چند استودیو راه اندازی برخی از آنها 2020 جاذبه های در جریان, خدمات, اما در این سال فیلم های پرفروش تاخیر شد امید است که تئاتر خواهد بازگشایی شده است.
  • بدون در نظر گرفتن چگونه coronavirus بحران بهداشتی طول می کشد ممکن است یک راه جدید برای مشاهده مطالب تازه در خانه و در آینده از طریق یک دستگاه است که می تواند اسکن نفر در اتاق و فروش هر یک از آنها یک بلیط.

اگر یک چیز وجود دارد که من از دست در مورد من قبل از coronavirus زندگی آن را برای رفتن به سینما و آن را به نظر نمی آید مثل من را وادار به انجام است که در هر زمان به زودی. این نیست که تئاتر را نمی بازگشایی, اما صرف بیش از دو ساعت در داخل همان AC-تهویه مناسب در اتاق با یک دسته از مردم دیگر صدا بیش از حد جذاب در حال حاضر. من می خواهم به جای پرداخت به تماشای جدید منتشر شده از خانه اما آینده جاذبه های من بیشتر علاقه مند به تعویق افتاده اند. جای تعجب نیست studios می خواهید به آن بازی در فیلم به عنوان بسیاری از سالن های تئاتر به عنوان امکان پذیر است به امید ساخت یک کشتار در دفتر جعبه را. خدمات جریان به سادگی نمی تواند تولید کند که بسیار درآمد.

بسته به چه مدت این قبل از درمان فاز COVID-19 طول می کشد استودیو ممکن است در اطراف و راه اندازی بیشتر فیلم های آنلاین. به منظور ایجاد هر دو استودیو و بینندگان مبارک یک ابزار جدید ممکن است قادر به شما فروش بلیط برای تماشای یک فیلم از صفحه اصلی. دستگاه دیده می شود در تصویر بالا یک حسگر است که نشسته است در بالای تلویزیون خود را و تعداد تمام کسانی که به فروش بلیط درآمده است. من مطمئن هستم که من می خواهم تا برای آن است اما افراد دیگر ممکن است پرش در چشم انداز.

Xcinex تلفظ “صحنه-x,” این شرکت است که باعث می شود محل سنسور جریان سیستم در تصویر بالا. Xcinex شریک خواهد شد با انواع تولید محتوا برای ارائه تصویری بر روی تقاضا فیلم, کنسرت, کمدی را نشان می دهد تولید تئاتر و رویدادهای ورزشی به طور مستقیم به خانه خود را. که با فرض سازندگان محتوا می خواهید برای ارائه این نوع از pay-per-view دسترسی به مطالب خود را. و البته ارائه بینندگان در خانه راحت خواهد بود با اضافه کردن یک تلویزیون و لوازم جانبی به اتاق نشیمن خود را که اساسا اسکن هر کس در اتاق.

در دوره ای که در آن حریم خصوصی است که همیشه در مقابل ذهن داشتن یک ابزار است که می تواند تشخیص دهد که چگونه بسیاری از مردم در اتاق صدا ایده آل است. Xcinex مدیر عامل و موسس Cihan Fuat Atkin اطمینان مهلت که این گجت نمی جاسوسی بر روی مردم است.

Xcinex محل جریان دستگاه سنسور دیده می شود در پیش زمینه. منبع تصویر: Xcinex

“من نمی خواهد می گویند ‘نظارت’,” او گفت:. “من می گویند ‘headcount.’ آن را انجام نمی صورت به رسمیت شناختن. آن را فقط باعث می شود مطمئن شوید که تعداد زیادی از مردم در اتاق مسابقات تعداد بلیط.”

“داده ها هرگز برگ اکوسیستم ما,” او گفت: بدون توضیح چگونگی نظارت از مردم در واقع اتفاق می افتد. “آن را رمزگذاری پایان به پایان است و ما در حال گرفتن تمام اقدامات احتیاطی فراتر از استانداردهای صنعت را به مطمئن شوید که آن را در دسترس هر کسی. این ماشین بینایی پس هیچ انسانی به دنبال در یک مانیتور.”

این سیستم بسیار هوشمند است که آن را شامل یک اصطلاح مهلت که اجازه می دهد تا به صورت حساب نشده مردم به رانش از طریق اتاق برای چند دقیقه بدون شارژ شود.

محل را به فروش برای $49 هنگامی که آن را بعد از راه اندازی این سال, اما آن را شامل نمی شود واقعی بلیط ویژه pay-per-view حوادث آن جریان خواهد شد. این خدمات شامل ترکیبی از رایگان و اشتراک جریان گزینه های شبیه به آنچه که شرکت های دیگر ارائه دهد. محل برگزاری نیز باید ابزارهای اضافی که سازندگان ممکن است بخواهید به استفاده از مانند توانایی برای ارائه واقعی سرشماری وقتی که می آید به بینندگان گزارش ها و حفاظت از محتوای متن است که اجازه می دهد نسخه های سرقت شده به راحتی پیش بینی کرد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>