در اینجا 10 جدید و بازگشت را نشان می دهد همه را با وسواس در تلویزیون و Netflix

اگر شما فقط به پایان رسید شراب خواری-تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد و شما تعجب آنچه به تماشای Netflix در

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
  • اگر شما فقط به پایان رسید شراب خواری-تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد و شما تعجب آنچه به تماشای Netflix در حال حاضر و یا در تلویزیون داریم به برخی از فوق العاده پیشنهادات خود را برای شما.
  • وجود کشت و داغ جدید نشان می دهد از سمت راست در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از بسیار محبوب نشان می دهد که در حال بازگشت با جدید فصل است.
  • در اینجا شما پیدا کردن 10 صفحه را نشان می دهد در Netflix بکشد, تلویزیون, Hulu و آمازون نخست تصویری که مردم با وسواس در حال حاضر.

ممکن بود یک ماه برای نسخه های جدید در تلویزیون و چند جریان سیستم عامل که البته شامل Netflix بکشد. در واقع Netflix منتشر عظیم 49 مختلف سری اصلی و ویژه در طول ماه. قطعا آمار این لینک برای دیدن آنچه که شما از دست رفته به دلیل وجود دارد بسیاری منتشر شده است که شما به ناچار از دست رفته برخی از آنهایی که خوب. نیازی به گفتن نیست که اکثر شدت انتشار پیش بینی می آمد چند روز پیش نسبت به پایان ماه زمانی که Greg Daniels جدید نشان می دهد فضا زور برای اولین بار. خالق از دفتر تیمی با Steve Carell, یک بار دیگر و در حالی که منتقدان panned فصل اول نشان می دهد طرفداران شده اند که در بیشتر قسمت ها.

ژوئن تنظیم شده است را انتخاب کنید تا سمت راست که در آن ممکن است به سمت چپ خاموش در Netflix با 46 جدید اصلی فیلم را نشان می دهد و مجموعه ای منتشر خواهد شد در طول ماه. قطعا آنها را بررسی کنید برای دیدن آنچه در حال آمدن است, اما وجود دارد مقدار زیادی به تماشای آن را در حال حاضر قبل از اینکه ما به این ماه آینده برای اولین بار. اگر شما تعجب کنید که چه ارزد و چه شما ممکن است بهتر است پرش ما دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید در اینجا ببینید.

به عنوان آن می کند و هر هفته تلویزیون, زمان فقط منتشر شد آخرین آن خلاصه ای از 10 محبوب ترین ها جدید و بازگشت را نشان می دهد در تلویزیون و جریان سیستم عامل است. در آن سری به نام "نشان می دهد در حال افزایش" تلویزیون زمان به نظر می رسد در داده ها از میلیون ها نفر از افرادی که استفاده از آن در آی فون و آندروید برنامه برای دیدن نشان می دهد که بزرگترین هفته بیش از هفته رشد نظر از قسمت تماشا. و همانطور که شما تقریبا به طور قطع در حال حاضر حدس زده Netflix بکشد جدید نشان می دهد فضا نیروی صدر جدول در این هفته در #1.

منبع تصویر: TV زمانیک لیست از 10 را نشان می دهد در حال افزایش است این هفته است.

در جالب به نوبه خود از وقایع Netflix را نشان می دهد Ragnarok می آید در #2 این هفته است. فصل اول نشان می دهد منتشر شد چند ماه پیش پس از Netflix واقعا باید ترویج شده اند نشان می دهد سخت در آن برنامه طی چند روز گذشته. TNT جدید نشان می دهد Snowpiercer است #3 در لیست این هفته و Netflix بکشد تاریخچه 101 است #4. این #5 نشان می دهد که سلسله CW.

نوجوان مکزیکی, درام, کنترل Z در Netflix بکشد است #6 در تلویزیون زمان لیست این هفته و کمی آتش در همه جا در Hulu است #7. فصل دوم از مراجعت به وطن یامحل تحصیل در Hulu است #8, marvel's Agents of SHIELD در ABC است #9 و Trailer Park Boys: The Animated Series on Netflix بسته کردن لیست در #10 نقطه.

جریان Netflix فیلم بر روی تلویزیون اپل. منبع تصویر: گفت Marroun/شاتر

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 "قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها" توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب