اینجا همه جدید باحال حرکات دست آمدن برای سامسونگ کهکشان دیده بان 3

سامسونگ نوع تایید کرد که آن را انتشار پوشیدنی جدید که به احتمال زیاد خواهد شد به نام کهکشان دیده بان 3 در 5 او

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
سامسونگ نوع تایید کرد که آن را انتشار پوشیدنی جدید که به احتمال زیاد خواهد شد به نام کهکشان دیده بان 3 در 5 اوت در طول آن بستهای رویداد و برنامه آن در حال حاضر در دسترس در فروشگاه برنامه اپل و گوگل فروشگاه بازی. XDA توسعه دهندگان و 9to5Google بکند برنامه و در فرایند کشف برخی از ویژگی های جدید است.

برای اولین بار برخی از حرکات دست کشف شد. کهکشان دیده بان 3 پلاگین برنامه شامل شواهدی است که نشان می دهد که شما قادر خواهد بود برای پاسخ به تماس با دندانها و unclenching مشت خود را. و پس از این ساعت را به یک بلندگو شما لزوما مجبور به استفاده از تلفن خود را برای دریافت تماس بگیرید. در صورتی که شما در خلق و خوی برای گرفتن تماس شما می توانید با تکان دادن دست خود را به آن را نادیده بگیرد.

کهکشان مدل سازمان دیده بان در حال حاضر اجازه دهید شما را به یک تصویر اما با کهکشان دیده بان 3 روش برای انجام این کار تغییر خواهد کرد. در حال حاضر شما نیاز به فشار دکمه پایین در حالی که با کشیدن سمت چپ به طور همزمان به یک تصویر. با پوشیدنی جدید شما را به نگه داشتن هر دو طرف دکمه در همان زمان را به یک ضبط صفحه نمایش.


کهکشان دیده بان 3 را نیز به شما اجازه سکوت هشدار دهنده و تماس های دریافتی با یک پیچ و تاب و از مچ دست خود را. برای گرفتن یک عکس یا ویدئو در این دوربین کنترل برنامه شما را به یک مشت و آن را باز کنید.


APK teardown همچنین نشان می دهد که کهکشان دیده بان 3 را دریافت سقوط ویژگی تشخیص. اگر لوازم جانبی مظنون شما کاهش یافته آن را حلقه برای یک دقیقه و اگر آن را دریافت پاسخ از شما آن را ارسال محل سکونت خود و پنج دوم ضبط صدای خود را به تماس های اضطراری. علاوه بر این, شما همچنین قادر خواهد بود به درخواست سازمان دیده بان به محل اورژانس تماس بگیرید.


جدید پخش خواهد شد همچنین ویژگی های قابلیت دسترسی برای بینایی مانند بزرگ شدن اندازه متن و آیکون ها و کاهش فشار چشم با استفاده از رنگ لنز.


در آخر برنامه نیز تأیید میکند که سازمان دیده بان چهره که ظاهر چند هفته پیش.


کهکشان دیده بان 3 شایعه مشخصات


بر اساس قبلی نشت کهکشان دیده بان 3 در دسترس خواهد بود در دو اندازه - 45 میلی متر و 41. آن را ظاهرا پیشنهاد 1GB RAM, و ذخیره سازی 8GB حافظه و شما قادر خواهد بود برای انتخاب بین LTE و Wi-fi را فقط مدل. انتظار می رود به ویژگی های فیزیکی چرخش گودی ECG و فشار خون و سنجش پالس اکسیمتر و فعالیت های ردیابی در میان چیزهای دیگر. قیمت خواهد شد ظاهرا در شروع $399 و به عنوان بالا به عنوان $599.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب