HBOMax به آمار فروشگاه App on May 27th,

هفته گذشته ما به شما گفت که WarnerMedia را HBO حداکثر پرچم در حال اهتزاز خواهد شد راه اندازی در مه 27. WarnerMedia گزارش پرداخت $425 میلیون دلار برای منحصر به فرد جریان حقوق برای همه 236 قسمت از دوستان بیش از پنج سال آینده تا طرفداران طنزهای بدون شک اشتراک به خدمات. HBO حداکثر هزینه 15 دلار در ماه بیش از دو برابر $6.99 در هر ماه که دیزنی+ اتهامات و 67 درصد بیشتر از $8.99 که Netflix بکشد می پرسد برای آن اساسی ترین لایه از خدمات.
کسانی که با یک اپل آی فون, اپل و یا آی پاد لمسی خواهد بود خوشحال می دانیم که در روز راه اندازی این HBO Max برنامه خواهد بود در دسترس در فروشگاه App با توجه به پخش + کابل. این خبر خوبی برای WarnerMedia دلیل تعداد زیادی از فعال کاربران آیفون (بسته شدن در 1 میلیارد دلار) که ممکن است علاقه مند به اشتراک. غنی وارن رئيس جمهور از WarnerMedia توزیع در بیانیه ای گفت: “همانطور که ما آماده برای راه اندازی HBO حداکثر تمرکز ما همچنان بر ساخت آن را به عنوان به طور گسترده ای در دسترس است که ممکن است برای مشتریان به دنبال این بهترین در کلاس جریان تجربه. دسترسی به HBO حداکثر در سراسر دستگاه های اپل است علاوه بر بزرگ به توزیع ما ارائه خواهد شد و ارائه دسترسی بدون درز برای میلیون ها نفر از مشتریان است.”
علاوه بر آی فون ، iPad و آی پاد لمسی HBO Max نیز در دسترس خواهد بود بر روی Apple TV 4K و Apple TV HD. کسانی که با دوم یا نسل سوم تلویزیون اپل می تواند جریان HBO حداکثر محتوا به دستگاه خود را با استفاده از پخش و آی فون خود را یا آی پد.
اصل موجود در تاریخ راه اندازی عبارتند از: آنا کندریک در عشق زندگییک نمایشنامه کمدی سری elmo’s اواخر شب نشان می دهد به نام نه خیلی دیر نشان می دهدو Looney Toons کارتون. سری انیمیشن را 80 قسمت با هر یک از در حال اجرا برای 11 دقیقه. علاوه بر این , دوستان, دیگر, کلاسیک, برنامه های تلویزیونی بر روی پلت فرم شامل بازی تاج و تخت, غرب گرا, Pretty Little Liarsو The Big Bang Theory.

آیا شما عشق است ؟ که HBO Max نام میانی. فیلم هایی مانند ماتریکس, جادوگر شهر از, یک ستاره متولد شده است (2018) و When Harry met Sally هستند فقط تعداد کمی از فیلم های که در دسترس خواهد بود در streamer از یک روز.

اپل می ایستد به نمره برخی از دیگران از HBO حداکثر. کسانی که نصب برنامه از فروشگاه App اجازه خواهد داشت برای اشتراک به طور مستقیم از طریق برنامه به عنوان یک خرید در نرم افزار. و این بدان معناست که اپل خود را 30% کاهش در تمام این اشتراک در طول سال اول. اگر یک مشتری نشانه برای دومین سال از خدمات اپل برش کاهش می یابد و به 15 درصد.

جریان کسب و کار بسیار خوب بوده است برای چندین شرکت. دیزنی+ در حال حاضر بیش از 50 میلیون مشترک پس از راه اندازی در ماه نوامبر. برای سه ماهه اول سال 2020 رهبر صنعت Netflix اضافه شده 15.77 میلیون جهانی جدید مشترکان پرداخت می شود. وال استریت به دنبال به دست آوردن از 8.2 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر