همیلتون در حال آمدن است به دیزنی+ بیش از یک سال زودتر از انتظار

دیزنی+ پخش آنلاين سرویس ویدئو در حال حاضر بیش از 50 میلیون مشترک است و فقط آن را راه اندازی در ماه نوامبر. Verizon دادن آن نامحدود مشترکین رایگان یک سال از خدمات موجود و Hotstar مشتریان در هند نیز می توانید از این سرویس برای یک مدت زمان محدود و بدون پرداخت پول برای آن. با کودکان و بزرگسالان در خانه گیر کرده دیزنی+ خوب جریان خدمات به عنوان پدر و مادر و بچه ها خود را می توانید به تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و متحرک کرایه با هم.

فیلم و موسیقی آن را تکان داد تا برادوی می آید به دیزنی+ در جولای 3rd

در ماه مارس دیزنی+ ذکر شده ضربه عاقبت منجمد دوم سه ماه زودتر از انتظار را به پلت فرم. ادامه ماجراهای السا, Anna Olaf و Kristoff اضافه شد به دیزنی+ فقط در زمان به مشترکین یک حواس پرتی از این بیماری همه گیر. در حال حاضر از آن است که بزرگسالان به نوبه خود به پاداش باشد; دیزنی در اصل رفتن به همیلتون, اکران فیلم در سینما در اکتبر 15th, 2021. به جای آن خود را دیزنی+ اولین در جولای 3rd. برادوی نشان می دهد که شکست همه قوانین را جاری می شود در فیلم شکل و آن را ستاره اصلی بازیگران از جمله نشان می دهد خالق Lin-مانوئل میراندا (بله, آن را Alvie از خانه).
این فیلم به ضرب گلوله کشته شد بیش از سه اجرا در برادوی بازگشت در ماه جولای سال 2016. میراندا که در تصویر می کشد الکساندر همیلتون در نشان می دهد, در ستایش از فیلم کارگردان است. او می گوید که تامی سوپ کلم است “در واقع هر کس با توجه به در خانه بهترین صندلی در خانه. و آن را یک تجربه هیجان. او واقعا نخ سوزن بين سینمایی closeups و گسترش و دیدن نمایش از مرکز راهرو از ریچارد راجرز تئاتر.”

دیزنی به پایان رسیده انتشار این فیلم در جریان آن پلت فرم به طوری که بیننده می تواند موسیقی مورد امریکا مبارزه برای استقلال درست زمانی که این کشور در جشن روز استقلال. “تماشای این من به ارمغان می آورد حق بازگشت وجود دارد که باور نکردنی یک بار در طول عمر شرکت” میراندا گفت: امروز “و من فقط نمی توانید صبر کنید برای شما به آن را ببینید.”

با آن هیپ هاپ نمره همیلتون شد چنین سر و صدا در برادوی که گرفتن بلیط به نشان می دهد غیر ممکن بود, نه به ذکر است گران است. سال گذشته به طور متوسط پرداخت بلیط در طول یک غیر تعطیل هفته فرار از $270 $310. حق بیمه-قیمت صندلی می تواند هزینه تا آنجا که $849.

دیزنی+ رایگان برای یک هفته. هنگامی که دوره آزمایشی است و بیش از آن را به شما هزینه $6.99 یک ماه یا $69.99 برای یک سال. تا ده دستگاه های مختلف می تواند ثبت نام در یک حساب کاربری با عنوان بسیاری از چهار قادر به استفاده از این سرویس به طور همزمان. کسانی از شما که بزرگ شد تا به تماشای کانال دیزنی می توانید نگاهی به سفر کردن خط حافظه با DuckTales, that’s So Raven, Lizzie McGuire و بیشتر. جنگ ستارگان و مارول فیلم در دسترس به عنوان در حال پیکسار کلاسیک مانند داستان اسباب بازی. اگر شما به دنبال چیزی است که نور را به سازمان دیده بان خود را با کودکان و نوجوانان ما نشان می دهد این فیلم مسخره. و فراموش نکنید که دیزنی+ شامل 30 فصل از سیمپسونها.

دیزنی+ نرم افزار در دسترس است از فروشگاه App گوگل فروشگاه بازی و اینترنت. واقعا وجود دارد چیزی برای هر کس با دیزنی+. و در تاریخ 15 ژوئیه NBCUniversal را طاووس برنامه خواهد شد در دسترس از فروشگاه App با منحصر به فرد جریان حقوق برای دفتر. طاووس رایگان ارائه می دهد 7,500 ساعت از ad-پشتیبانی از محتوای در حالی که طاووس حق بیمه رایگان برای Comcast و کاکس مشترکین اما همچنین پشتیبانی شده توسط تبلیغات است. Comcast و کاکس مشتریان می توانید کسانی که تبلیغات برای $4.99 یک ماه در حالی که دیگران می توانید به اشتراک آگهی رایگان طاووس حق بیمه برای $9.99 در هر ماه. دومی را شامل ری بوت کلاسیک ان بی سی نشان می دهد مانند ذخیره شده توسط بل و Punky بروسترو فصول قسمت متعلق به بازدید از قبیل پارک ها و تفریح و سرگرمی, فریزر, خانهاصلی قانون و نظمو سلامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>