خود گوگل گوشی های هوشمند اغلب به عنوان “اپل از آندروید”. و این چیزی است که گوگل می خواهد آنها را قدرتمند و ساده برای استفاده از حق بیمه در احساس و به روز شده برای یک زمان طولانی. و صفحه 4 مطمئن به اوج خود رسید و در تمام این آرزوها.

شناخته شده برای داشتن عالی دوربین و روح عملکرد پیکسل کشیده شده اند خود به خود جمعیت طرفداران. بله آنها به تحمل برخی از انتقاد اما زمان ما با آخرین گوشی های تلفن شده است چیزی جز مثبت است.

این گوگل صفحه 4 و گوگل صفحه 4 XL جذاب, دمدمی و بسته بندی شده با تکنولوژی از جمله سریع و دقیق صورت آنلاک. آنها قابل اندازه کافی خود را, اما بهترین خرید آخرین پیشنهاد معامله بر روی آنها ممکن است فقط طبقه شما… چگونه کار می کند $300 در هر یک از صفحه 4 تلفن صدا ؟ چگونه در مورد اضافی 50 دلار واجد شرایط فعال در Verizon, AT&T و یا با حداکثر سرعت دویدن?

علاقه مند است ؟ در اینجا لینک کلیک کنید:

بهترین خرید است که هنوز هم ساده ترین محل به فروشگاه تخفیف

بهترین خرید خود می بالد در دو چیز — تعقیب کردن بهترین قیمت و ارائه پشتیبانی از مشتری خوب قبل و بعد از خرید واقعی. آن را نیز محبوب برای خود دست بر نقاط در همه آن ها ، در حالی که این زمان وضعیت سلامت خواسته های فیزیکی در فروشگاه ها بسته شود برای مشتریان بهترین خرید است که هنوز آماده و قادر به خدمت به شما بهترین معاملات به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. با تمام آن مکان اقدام به عنوان انبار کوچک, بهترین خرید فوق العاده سریع در حمل و نقل سفارشات آنلاین — راه ارجح از خرید در زمان “اجتماعی فاصله” — و استاندارد حمل و نقل رایگان در سفارشات بالای 35 $است.

اگر شما یک بهترین خرید در منطقه خود را و هنوز هم ترجیح می دهند برای رفتن به بالا و خود دستگاه خود را, شما می توانید با استفاده از جدید منظقه خدمات وانت. شما می توانید مجموعه ای که گزینه خرید در BestBuy.com از طریق نرم افزار و یا فقط با تماس با فروشگاه های محلی خود را. شما یک پیام دریافت خواهید کرد ایمیل و یا برنامه اطلاع رسانی با دستورالعمل در مورد چگونگی ادامه. در اینجا بهترین خرید صفحه با تمام اطلاعات در منظقه وانت شما نیاز دارید.

تا آنجا که مشتری برجسته پشتیبانی می رود — شما هنوز هم می توانید یک مجازی مشاوره با یک مشاور قبل از تصمیم گیری خرید. این را می توان با یک تماس تلفنی ساده است. گیک تیم ملی است که هنوز هم وجود دارد به حمایت شما هم از طریق تلفن و یا چت آنلاین. بازدید این لینک برای اطلاعات بیشتر در مورد مجازی مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de