گوگل صفحه 3a در فروش در یک قیمت غیر قابل مقاومت با 1 سال گارانتی شامل

اگر چه coronavirus همه گیر شده ظاهرا به گوگل به طور گسترده ای شایع طرح حجاب بسیار پیش بینی صفحه 4a در 2020 نس

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 فروردین 1399
اگر چه coronavirus همه گیر شده ظاهرا به گوگل به طور گسترده ای شایع طرح حجاب بسیار پیش بینی صفحه 4a در 2020 نسخه شرکت I/O کنفرانس توسعه آن را بسیار روشن اواسط محدوده گوشی را ببینید نور روز (با طبعا کمتر پمپ) در آینده بسیار نزدیک.
ما می دانیم که این غول جستجو به وضوح می داند که, و همان می رود برای هر دو مجاز و غیر مجاز فن آوری خرده فروشان در سراسر کشور که بسیاری از آنها تعجب تلاش خود را برای افزایش درخواست تجدید نظر از سال گذشته صفحه 3a و 3a XL در حالی که آنها می توانند.
یکی از بزرگترین معاملات تا کنون در نوزاد صفحه 3a می آید از eBay فروشنده با چشمگیر 99.8 درصد نمره مثبت بر اساس بیش از 22,000 مشتری رتبه بندی از 12 ماه گذشته به تنهایی. این بسیار قابل اعتماد فروشنده در حال حاضر شارژ دوام $229.99 برای 5.6 اینچی دستگاه در "باز کردن جعبه" شرط با 1 سال گارانتی گنجانده شده است.
در حالی که 220 دلار تخفیف به نقل سریع کشتی الکترونیک کاملا دقیق نیست شما به دنبال صرفه جویی بسیار قابل توجهی 170 دلار در مقایسه با قیمت به طور منظم از یک نام تجاری جدید گوگل صفحه 3a در غول جستجو خود را و یا یک شخص ثالث مجاز خرده فروش. البته باز جعبه دستگاه است با نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده اما آن را اساسا به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود کار بی وقفه (حداقل در تئوری) به دنبال به خوبی به عنوان جدید و از جمله تمام لوازم جانبی اصلی در حالی که احتمالا حمل و نقل در "کمی مضطرب" بسته بندی.
چیز دیگری مهم است که شما باید در نظر است که "فقط سیاه" صفحه 3a در فروش, در اینجا این است که از لحاظ فنی به طور خاص طراحی شده برای Verizon استفاده کنید اگر چه این کشور بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم دقیقا نمی توان آن را سخت به باز کردن آن گوشی پس از یک دوره مجموعه ای از زمان و آنها را به یک اپراتور GSM اگر شما را انتخاب کنید.
و بله این درست است که صفحه 4a دور نگاه sleeker از آن استاد. اما گفت: استاد مطلق در معامله 230 دلار شامل برجسته رو به عقب دوربین محترم Snapdragon 670 پردازنده, باتری مناسب و معقول زندگی و شاید مهمتر از همه صاف و ابریشمی نرم افزار با تضمین سریع و به طور منظم به روز رسانی سیستم عامل تا زمانی که ممکن است 2022.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im