گوگل شرکت مادر خرید کانادا علیرضا عینک ساز شمال

  • گوگل ممکن است کار بر روی جدید علیرضا عینک در آینده نزدیک به عنوان شرکت مادر الفبا را گزارش خرید کانادا عینک هوشمند ساز شمال.
  • اعلام کرد کمتر از دو سال پیش در شمال Focals علیرضا عینک موفق شدن باید محصولات و شرکت کانادایی سوخته است از طریق سرمایه گذاری خود را.
  • گوگل می تواند repurpose این Focals طراحی و ارتقاء نرم افزار به نوبه خود آنها را به wearables است که می تواند کار با اندروید و کروم و سیستم عامل و دستگاه های دیگر.

اپل عمده macOS طراحی مجدد نیست در مورد تبدیل مک به اپل و یا ادغام این دو محصول به یک دستگاه رایانه است که می تواند ارائه بهترین از هر دو جهان به من توضیح داد روز دیگر. این یک راه برای اپل به ارائه یک تجربه محاسبات در سراسر دستگاه است که آن را فوق العاده آسان برای هر کسی فقط انتخاب کنید تا آی فون ، iPad یا Mac و می دانم که چگونه به کار دیگر محصولات اپل.

من به شما گفت که من فکر می کنم مک قبل است که واقعا یک بلوک ساختمان به سمت نسل بعدی از محاسبات است که می تواند توسط عینک هوشمند یا واقعیت تقویت (AR) ، این دستگاه به قلاب تا به دیگر تبادل نظر و ارائه محاسبات پیچیده متوسط توسط اداره یک رابط کاربر آشنا. اپل من گفت: نمی توانیم به سقوط پشت سر. آن را باید در خط مقدم علیرضا محاسبات به طوری که آن را می توانید تنظیم سرعت در این صنعت به جای تماشای شخص دیگری صعود به بالا.

اپل تنها شرکت علاقه مند در آر عینک هوشمند, اگر چه, و دیگر غول تکنولوژی به احتمال زیاد در حال توسعه از جمله محصولات در حال حاضر. اپل در بهترین موقعیت به آمده تا با عینک هوشمند است که مردم می خواهم به استفاده از با توجه به کنترل آن بیش از کلید سخت افزاری عناصر مانند آن-تراشه های سری و نرم افزار. اما دیگران را تلاش برای ایجاد تجربه مشابه از ابتدا. گوگل بهترین نمونه از آن است و یک گزارش جدید نشان می دهد که شرکت در مذاکرات برای خرید آنچه که احتمالا بهترین به دنبال علیرضا عینک به تاریخ.

ما تحت پوشش $999 شمالی Focals زمانی که نسل اول مدل راه اندازی در سال 2018 اما شرکت کانادایی نبود قادر به آنها را تبدیل به پر رونق باید محصول. عینک نگاه تقریبا مانند سنتی, عینکی, سکس با دست راست شامل سخت افزار و پروژکتور است که پرتوهای محتوای دیجیتال به شبکیه چشم خود را.

این Focals نیاز به سفارشی-دستور داد و آنها را به قابلیت های محدود است. شمالی ممکن است تا به حال یک ایده عالی است اما در واقع آنها نمی کنترل آنچه اتفاق می افتد بر روی تلفن متصل به عینک. دوباره همین دلیل است که اپل قابل توجهی شروع به سر در ساخت AR عینک است که مردم می خواهید برای پوشیدن دارم.

گوگل از سوی دیگر دارای تخصص و منابع را Focals کار با اندروید یا سیستم عامل که به جای اندروید در آینده است. گوگل در حال حاضر تلاش دست خود را در راه اندازی تجاری جفت از علیرضا و همه ما می دانیم چگونه گوگل شیشه ای معلوم شد. دستگاه زشت بود و دست و پا گیر و آن را با مجموعه خود را از مسائل مربوط به حریم خصوصی است که گوگل تا به حال به تعمیر. نه به ذکر است که تلفن های همراه و دیگر دستگاه های در حال توسعه به راستی حمایت از علیرضا wearables.

شمال Focals علیرضا عینک دید عقب. منبع تصویر: شمال

گوگل پدر و مادر حروف الفبا پرداخت خواهد شد $180 میلیون از شمال با توجه به جهان و ایمیلو دو طرف در مراحل نهایی مذاکرات است.

اما گوگل ممکن است قادر به فقط repurpose Focals برای استفاده در اندروید و کروم دستگاه های. این گزارش نشان می دهد شمال, عینکی, تا به حال مسائل مختلف است که نیاز به رفع و از اتصالات سفارشی الگوریتم برای اطمینان مردم با مژه های بلند و یا ریمل مژه و ابرو می تواند صفحه نمایش برای جلوگیری از گرمایش از لیزر بازو به تولید و ارائه لنز ،

حتی پس از, گوگل نیاز به قادر به حضور در آر بازی هنگامی که فن آوری آماده ارائه این نوع از علیرضا تجارب ما در فیلم است. و آوردن تخصص شمالی در هیئت مدیره ممکن است با آن کمک کند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>