سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 preorder معامله فقط به بیرون درز

یک توجه داشته باشید کهکشان 20 نشت نشان داد چند روز پیش که قیمت این پرچمدار جدید خواهد بود فقط به عنوان بالا به

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • یک توجه داشته باشید کهکشان 20 نشت نشان داد چند روز پیش که قیمت این پرچمدار جدید خواهد بود فقط به عنوان بالا به عنوان شما انتظار می رود آن را می شود حتی اگر توجه داشته باشید 20 ارائه نمی همان high-end سخت افزار به عنوان نسخه فوق العاده.
  • جدید نشت از آسیا نشان می دهد که سامسونگ همچنان به ارائه قابل پیش بینی های تبلیغاتی توجه داشته باشید در طول 20 و تبصره 20 فوق العاده preorder دوره: رایگان گوشی.
  • خریداران که سفارش یکی از این دو گوشی آنلاین پس از رویداد مطبوعاتی در هفته آینده دریافت کارت هدیه به ارزش حدود $179 برای خرید Galaxy جوانه زندگی می کنند و یا جوانه+ گوشی بی سیم.

سامسونگ خواهد پرده Galaxy Note 20 سری در آگوست 5th, در کنار چند تن دیگر کهکشان جدید مارک دستگاه. برابر 2 گوشی های هوشمند, تب S7, قرص جوانه های زنده گوشی و تماشای 3 پوشیدنی را به همه نشان داده شود و در طول آنلاین رویداد مطبوعاتی در هفته آینده و برخی از آنها در دسترس خواهد بود برای پیشسفارش تقریبا بلافاصله. توجه داشته باشید 20 و تبصره 20 فوق العاده همراه خواهد بود در میان اولین جدید دستگاه های سامسونگ به آمار فروشگاه های این تابستان و سامسونگ شروع به گرفتن سفارشات آنلاین به زودی پس از اعلام رویداد به پایان می رسد. ما در حال حاضر همه چیز را یاد گرفته است که در مورد توجه داشته باشید در حال حاضر 20. ما مجموعه ای کامل از مشخصات هر دو گوشی این ادعا اروپایی قیمت و تاریخ راه اندازی برای هند است که ممکن است تبدیل به جهانی کشتی تاریخ برای این گوشی. یک نام تجاری جدید نشت به ما می گوید که دقیقا چه نوع preorder معامله شما باید انتظار از سامسونگ در ماه آینده.

توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد بود فقط به عنوان گران قیمت به عنوان کهکشان S20 نشت گفت: چند روز پیش. که بسیار در خط با سامسونگ سیاست های قیمت گذاری برای گلکسی S20 اما توجه داشته باشید 20 خواهد بود به طور قابل توجهی متفاوت از تبصره 20 فوق العاده. ما فکر های مختلف, مشخصات, تفاوت خواهد اجازه دهید سامسونگ کاهش قیمت ورود این گوشی اما که نمی خواهد در این مورد.

اما اگر شما preorder توجه داشته باشید 20 برای حدود $1,000, و یا رفتن برای گران تر توجه داشته باشید 20 فوق العاده شما باید بدانید که شما در حال رفتن به دریافت یک رایگان چند قدرت پردازش را برای که قیمت.... نشت از اندونزی به ما می گوید توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 فوق العاده preorders را به خریداران ارائه می دهد یک جفت رایگان Galaxy جوانه زندگی می کنند و یا جوانه+ گوشی. جوانه زنده در حال سامسونگ در پاسخ به AirPods Pro شامل یک رمان طراحی و ویژگی های جدید مانند لغو سر و صدا.

تصویر بالا نشان می دهد مواد بازاریابی است که نشان می دهد که مشتریان که preorder یکی از این دو یادداشت در طول ماه اوت 6-19 خواهد free e-کوپن به ارزش Rp 2,599,000 ($179) برای Galaxy جوانه زندگی می کنند و یا جوانه+. در حال بارگذاری است که کد QR شما را به سامسونگ در آگوست 5, تیزر صفحه اندونزی بنابراین مقابله می کند مانند چیزی که واقعی نگاه.
سامسونگ همراه گوشی بی سیم با آن گل سرسبد گوشی های قبل از, پس از معامله تعجب آور نیست در همه. بازارهای دیگر را احتمالا مشابه preorder تبلیغی. این گوشی خواهد بود همراه با گوشی های هوشمند به طور مستقیم و یا شما می توانید یک کارت هدیه اوردن از گرو در سامسونگ فروشگاه به صورت رایگان جوانه زندگی می کنند و یا لوازم جانبی دیگر.

سامسونگ و حامل آن شرکای احتمالا اعلام داشته باشید 20 preorder معاملات چهارشنبه آینده هنگامی که بستهای رویداد مطبوعاتی است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب