گوگل داغ جدید صفحه جوانه در حال حاضر در فروش در یک جای تعجب تخفیف عظیم

با neckband طراحی که نگاه کهنه و حتی 2017 استانداردهای عادی صدا با کیفیت نقطه فروش کلیدی است که ثابت کمی بیش

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 اردیبهشت 1399
با neckband طراحی که نگاه کهنه و حتی 2017 استانداردهای عادی صدا با کیفیت نقطه فروش کلیدی است که ثابت کمی بیش از لقب در زندگی واقعی استفاده کنید و قطعا بیش از حد قیمت برچسب گوگل نسل اول صفحه جوانه های قابل پیش بینی موفق به قرار دادن دندانه در اپل غالب AirPods تعداد فروش.
البته وجود دارد متعدد هزینه تر و گزینه های در دسترس است که شما همچنین ممکن است بخواهید به در نگاه قبل از کشیدن ماشه شروع با سامسونگ $150 کهکشان جوانه+ عمر باتری قهرمانان. اما چه می شود اگر یک راه برای کاهش $179 لیست قیمت دوم-gen گوگل صفحه جوانه های عظیم 30 درصد در حال حاضر ؟ برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد, ما می دانیم و متاسفانه قاتل معامله دور از دسترس برای بسیاری از نگر ما خریداران.

که به دلیل ارتقاء باور نکردنی در دسترس است از ما تلفن همراه کشور پنجم بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم را پوشش می دهد که 23 متحده است. حتی اگر صفحه جوانه نیست و نیاز به فعال سازی بر روی هر شبکه خاص خود را به انجام برسانند هدف اصلی USC تنها شما فروش محصولات خود را اگر شما در منطقه تحت پوشش اپراتور تلفن همراه.

داستان کوتاه مدت, شما نمی ممکن است قادر به استفاده از این معامله اما اگر شما می توانید آن را دریافت کنید شما نباید فکر می کنم دو بار در مورد آن. پس از وارد کردن کد کوپن "ACCESSORY30" در پرداخت شما ببینید مذکور $179 قیمت مشخص شده برای دوام $125.30 هیچ رشته های متصل و بدون سوال پرسید.

به طور رسمی پرده برداری بیش از شش ماه پیش ، درست بی سیم صفحه جوانه تنها به فروش رفت دیروز شعار قابل ملاحظه ای راحت طراحی با کیفیت بالا و فن آوری های صوتی beamforming میکروفن برای شفاف تماس IPX4 مقاومت در برابر آب دستی کنترل های لمسی بومی گوگل دستیار ادغام زمان واقعی قابلیت ترجمه و 5 ساعت عمر باتری خود را با یک شارژ بی سیم مورد همراه به طور پیش فرض افزایش این تعداد به چشمگیر 24 ساعت.

ضمنا "ACCESSORY30" کد می توانید اصلاح 30 درصد کردن قیمت به طور منظم از بسیاری از لوازم جانبی دیگر در آمریکا تلفن همراه و همچنین, اما نه هر گونه محصولات اپل زومیت و یا متصل به صفحه اصلی دستگاه. بله این تنها معامله بزرگ در دسترس برای "زمان محدود" و "در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب