گوگل ویژه قطعه در حال حاضر نتایج برجسته در صفحات وب

گوگل نورد از ویژگی های جدید در قطعه - جعبه کوچک است که گاهی اوقات به نظر می رسد پس از شما در جستجو را وارد کن

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399
گوگل نورد از ویژگی های جدید در قطعه - جعبه کوچک است که گاهی اوقات به نظر می رسد پس از شما در جستجو را وارد کنید فقط قبل از صفحه وب در نتایج جستجو. اگر شما مانند یک قطعه و بر روی آن کلیک کنید گوگل شما را به صفحه وب است که آن را کشیده و اطلاعات و در پایین حرکت به طور خودکار به برجسته متن SearchEngineLand گزارش.


گوگل جستجوی عمومی رابط دنی سالیوان تایید کرد که این ویژگی است که در تست بیش از یک سال: "ما انجام داده ایم این به طور منظم با آمپر صفحات از دسامبر سال 2018 است. ما تست شده با صفحات HTML در سال گذشته اشاره کرد. ما در حال حاضر انجام آن به طور منظم صفحات HTML از هفته گذشته". وجود دارد هیچ نشانه گذاری اضافی مورد نیاز توسط مدیران سایت و ویژگی های جدید باید زندگی می کنند اگر مرورگر پشتیبانی از آن است.


به عنوان بسیار خوب و مفید است آن را به عنوان این ویژگی می تواند به معنای مشکل برای SEO و تبلیغات. در نظر گرفتن کاربران به طور مستقیم به یک بخش خاص از یک صفحه وب اجازه می دهد آنها را برای دور زدن تبلیغات و فراخوان به اقدام عناصر. این ممکن است وب سایت برای تغییر محل تبلیغات برای تضمین قرار گرفتن در معرض. آن روزها هنوز زود است و ما باید صبر کنید و ببینید که چگونه همه چیز آشکار.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن