گوگل وسوسه می کند تا شما را به سعی کنید Stadia با 30 دلار کاهش قیمت

گوگل کاهش قیمت Stadia برتر Edition starter kit به 99 دلار در روز سه شنبه. جدید Stadia برتر Edition همراه با مر

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 خرداد 1399
  • گوگل کاهش قیمت Stadia برتر Edition starter kit به 99 دلار در روز سه شنبه.
  • جدید Stadia برتر Edition همراه با مراکز کنترل و Chromecast فوق العاده اما دیگر شامل 3 ماه رایگان از Stadia نرم افزار سرویس اشتراک.
  • هر کس با یک حساب کاربری گوگل در حال حاضر دسترسی به یک ماه رایگان از Stadia Pro.

همیشه از آن راه اندازی شد گوگل Stadia شده است و جالب تر در مفهوم تر از عمل است. یک ابر پلت فرم بازی ساخته شده و اجرا شده توسط یکی از بزرگترین شرکت های اینترنتی در این سیاره در حال رفتن به سرفصل است که چه Stadia را برای ماه, اما پس از آن در نهایت آغاز شده نورد از به پاسخ خنثی بود در بهترین حالت. کیفیت جریان نیست تا پر, انتخاب, از, بازی, نازک بود و پس از آن وجود دارد شوک دشنه.

در ابتدا تنها راه برای دسترسی به Stadia شد خرید برتر Edition starter kit که به قیمت 129 دلار و آمد با مراکز کنترل Chromecast فوق العاده و 3 ماه آزمایشی رایگان از Stadia نرم افزار سرویس اشتراک. در روز سه شنبه گوگل نشان داد که این کاهش قیمت از اولین نسخه به 99 دلار و از بین بردن 3-ماه Stadia Pro trial توضیح داد که "یک ماه رایگان دادگاه ها از Stadia Pro در حال حاضر باز به همه کاربران جدید است."

اگر شما می خواهید به بازی استادیوم بازی ها بر روی تلویزیون شما این است که هنوز هم تنها رسمی راه برای انجام این کار است. گوگل همچنان به اضافه کردن به تعداد زیادی از دستگاه های سازگار با استادیوم هر چند, اما اگر شما می خواهید به جریان بازی در تلویزیون خود را, شما نیاز به یک Chromecast فوق العاده دانگل و رسمی مراکز کنترل.

مشکل با استادیوم برای کسانی که ممکن است علاقه مند به این مفهوم است که شما باید برای شروع از ابتدا اگر شما می خواهید برای ساخت یک کتابخانه از بازی در این سرویس است. شما نمی تواند بیش از هر بازی دیگر با شما, حتی اگر شما در حال حاضر خود این بازی ها بر روی کامپیوتر. شما هیچ چاره ای اما برای خرید دوباره آنها را معمولا در قیمت کامل به طور مستقیم از گوگل.

این است که در آن Stadia نرم افزار می آید به عنوان $9.99 در هر ماه اشتراک خدمات شامل به طور مداوم در حال رشد انتخاب رایگان بازی و مکرر تخفیف برای بازی ها و DLC های فروخته شده توسط گوگل است. فقط این هفته گوگل اضافه شده در کتیبه ها بزرگتر آنلاین به Stadia Pro و تا زمانی که شما ادعای آن را قبل از جولای 16th, شما می توانید آن را نگه دارید برای همیشه لطفا برای زمانی که شما اقامت مشترک به Stadia Pro. بدون Stadia Pro سرویس از دست می دهد مقدار زیادی از آن درخشش.

با تمام گفت: اگر شما علاقه مند به دیدن آنچه که گوگل Stadia را ارائه کرده است و شما نمی ذهن سرمایه گذاری از $99 جلو شما می توانید یک بازی بی سیم کنترل کننده و یک Chromecast فوق العاده برای حدود 40 دلار کمتر از آنها هزینه های خود را توسط snagging به روز Stadia برتر Edition.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب