منتشر شده در گوگل ویژگی های جدید برای برخی از برنامه های آندروید

اگر شما صاحب یک گوشی های هوشمند آندروید شما یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های بسیار خوب در ماه های آینده. اگر شما صاحب یک صفحه گوشی شما می شود گرفتن بسیاری از این ویژگی های جدید شروع این هفته است.

همراه با ویژگی های جدید آمدن به صفحه گوشی امروز, گوگل اعلام کرد تعداد کمی از آن برنامه های آندروید به روز خواهد شد با بهبود معنی دار. برای مثال دیجیتال تندرستی برنامه در حال حاضر یک خواب حالت که جایگزین باد کردن. هنگامی که آن را فعال کنید قبل از خواب و در حالت استفاده از DND (مزاحم نشوید) برای خاموش کردن اطلاعیه تماس ها و متون در هنگام خواب. همچنین فعال کردن حالت خواب گوشی خود را محو شدن رنگ به سیاه و سفید.

جدید به روز رسانی خواهد شد آن را آسان تر برای کاربران برای سفارشی کردن چگونه و چه زمانی به نوبه خود در حالت خواب. آن را در حال حاضر ممکن است به را انتخاب کنید به آن را به نوبه خود به طور خودکار و یا پس از شما پلاگین در گوشی خود را به شارژ.

گوگل همچنین اضافه شده یک گزینه جدید است که اجازه خواهد داد که کاربران برای مکث خواب حالت بدون نیاز به تنظیم برنامه خود را. اگر گوشی های هوشمند خود اندیشه است دیجیتال تندرستی و کنترل والدین, تنظیمات, سپس شما باید قادر به استفاده از حالت خواب نیز هست.

این برنامه ساعت را نیز دریافت جدید خواب تب که اجازه می دهد تا به شما در تنظیم خواب روزانه و ویک بار برای سازماندهی بهتر خود را به خواب روم. شما دریافت یادآوری قبل از خواب و یک گزینه به بازی بازی های آرام بخش برای تلفن های موبایل های مختلف از جریان موسیقی خدمات مانند آرام Spotify در و یوتیوب موسیقی.

علاوه بر این کسانی که با گوشی های هوشمند که قابلیت دیجیتال تندرستی خواهد بود قادر به جفت با خواب حالت بیشتر به جلوگیری از وقفه در حالی که خواب. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Clock, برنامه گرفتن یک اصطلاح طلوع زنگ برای بیدار کردن شما تا بیشتر به آرامی.

همچنین یوتیوب برنامه در حال حاضر ارائه می دهد یک گزینه جدید است که اجازه می دهد تا به کاربران برای تنظیم خواب و یادآوری. شما قادر خواهید بود به را انتخاب کنید برای دیدن یادآوری در زمان خواب و یا بعد از تصویری کامل.

در نهایت خانوادگی لینک برنامه رو به روز رسانی با گزینه ای برای تنظیم محدودیت برای کودکان مانند مدیریت صفحه نمایش زمان فعالیت دریافت برنامه در برنامه خریدهای و خواب خود را برای دستگاه شما است. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به ایجاد روزانه برنامه خواب و تغییر آنها را به عنوان مورد نیاز است.

جدید خواب و امکانات خواهد شد نورد به صفحه دستگاه شروع toda

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>