Garmin راه اندازی جدید خورشیدی smartwatches

Garmin smartwatches مطمئنا نه برای هر کس با توجه به قیمت بالا. اگر چه یکی می تواند استدلال می کنند که آنها stu

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 تیر 1399
Garmin smartwatches مطمئنا نه برای هر کس با توجه به قیمت بالا. اگر چه یکی می تواند استدلال می کنند که آنها sturdiest در بازار, شما باید قادر به پرداخت هزینه یک, برای اولین بار. هنوز هم همیشه وجود خواهد داشت یک بازار برای محصولات خوب بدون توجه به قیمت.

داستان کوتاه گارمین است تصمیم به تجدید صف خود را از, حق بیمه, ساعت های هوشمند با امکانات جدید که مدل های قدیمی با ویژگی های اضافی: تکنولوژی خورشیدی. Garmin اضافه خورشیدی تکنولوژی به چهار نفر از آن یاد smartwatches: غریزه Fenix 6 و 6s و همچنین Tactix دلتا.

این نه اولین هواپیمای خورشیدی از ساعت های هوشمند منتشر شده توسط Garmin و احتمالا نمی خواهد آخرین. ساختمان در موفقیت Fenix 6X Pro خورشیدی این جدید خورشیدی نسخه, وعده افزایش عمر باتری و ویژگی های جدید برای گشت و گذار, دوچرخه سواری در کوهستان و کوهنوردی فعالیت است.

مشخصات-حکیم هیچ کدام از این ساعت های هوشمند تغییر کرده است به جز برای پانل های خورشیدی. برای مثال Fenix 6S با پانل های خورشیدی در حال حاضر ارائه می دهد یک روز اضافی و نیم عمر باتری کافی خورشیدی قرار گرفتن در معرض در حالی که 6 Pro خورشیدی اضافی به دو روز عمر باتری با علاوه بر این از فن آوری های جدید.

بعد ما Garmin غریزه وارد زمین است که متشکل از سه خورشیدی مدل: غریزه خورشیدی غریزه خورشیدی گشت و گذار نسخه و غریزه خورشیدی تاکتیکی Edition. هر سه وعده به 50 روز از عمر باتری در smartwatch حالت کافی خورشیدی قرار گرفتن در معرض, اما آنها باید گذشته تقریبا به طور نامحدود اگر کاربر فعال Battery Saver mode.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, جدید Tactix دلتا یک درجه نظامی ساعت هوشمند است که با استفاده از شارژ خورشیدی برای افزایش عمر باتری و قدرت مدیریت حالت به ارائه تا 21 روز در داخل خانه و تا 24 روز کافی خورشیدی قرار گرفتن در معرض. این ساعت هوشمند همراه با یک به اصطلاح حالت خفا که غیر فعال محل اشتراک گذاری و اتصال بی سیم و همچنین به عنوان یک سوئیچ کشتن به پاک کردن حافظه کاربر.

تا آنجا که قیمت این بسیار گران قیمت هستند. اگر چه قیمت خرده فروشی پیشنهادی شروع در $400 به صورت غریزه خورشیدی آنها می تواند تا 850 دلار برای Fenix سری 6 خورشیدی نسخه و $1,100 برای Tactix دلتا خورشیدی نسخه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن