گوگل صفحه گوشی هرج و مرج می تواند همچنان به 2021 به عنوان شرکت گسترش کار از خانه سیاست

کارمندان گوگل نمی خواهد بازگشت به دفاتر خود را حداقل تا جولای 2021 گزارش وال استریت ژورنال.قبلا برنامه ریزی شد

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 مرداد 1399
کارمندان گوگل نمی خواهد بازگشت به دفاتر خود را حداقل تا جولای 2021 گزارش وال استریت ژورنال.


قبلا برنامه ریزی شده بود به اجازه دهید کارکنان کار از خانه از طریق پایان سال در میان شیوع کروناویروس.


کارکنان که نقش نیاز به حضور فرد خواهد بود رفتن به کار. دیگران باید گزینه ای را برای انجام وظایف خود از راه دور از طریق 30 ژوئن سال آینده است.


اگر چه گوگل برای اولین بار عمده ما شرکت گسترش کار از خانه سیاست برای مدت طولانی یک زن و شوهر از دیگران مانند توییتر ساخته شده اند از راه دور کار جدید خود را به حالت عادی. غول جستجو در تصمیم گیری است و انتظار می رود را تحت تاثیر قرار بسیاری از آن 200,000 تمام وقت و قرارداد کارکنان. آن را پوشش می دهد کارکنان در اکثر ارزهای اصلی دفاتر در ایالات متحده و بریتانیا و برزیل و هند و جاهای دیگر.

چگونه این تصمیم را تحت تاثیر قرار 2021 صفحه وارد زمین?


این حرکت می تواند پیامدهای جدی برای آینده گوگل سخت افزار از جمله آن صفحه خط تلفن. این سال را به صف که بنا به گزارش ها شامل صفحه 5, صفحه 4a و صفحه 4a (5G) در حال حاضر موضوع را به هرج و مرج. تصمیم به بسیاری از کارکنان خود را از کار از راه دور می تواند از خط خارج خود در سال آینده قصد دارد بیش از حد.

قبلا ما از شنیدن شد که در سال آینده صفحه 6 را گوگل-تراشه ساخته شده اما با توجه به اطلاعیه جدید آن باقی مانده است دیده می شود چه چیزهایی را ادامه دهید. این صفحه 4a راه اندازی شده است مختل شود به دلیل همه گیر و در نتیجه آن را تنها طبیعی است که فرض کنیم که این شرکت در آینده گوشی های تحت تاثیر قرار خواهد شد و حتی بیشتر. علاوه بر آن حتی لانه و سخت افزار سرور تولید خواهد شد به احتمال زیاد نهفته است.

گوگل صفحه گوشی ظاهرا ساخته شده در ویتنام و پیش از آن گفته می شود در حال حرکت تولید لانه و سرور دنده به تایوان و مالزی است. از آنجا که گوگل HQ است که در ایالات متحده آمریکا کار از خانه می تواند به طور جدی بر نمونه سازی و تست مراحل. که گفت: از آنجا که محدودیت های مسافرتی گرفته تا ما را مجبور به صبر کنید و ببینید که چگونه همه چیز به نوبه خود از.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب