گوگل صفحه گوشی شروع به گرفتن ممکن است وصله های امنیتی

وجود دارد مزایای داشتن یک صفحه دستگاه و یکی از آنها این است که به موقع به روز رسانی های امنیتی. گوگل اعلام کر

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
وجود دارد مزایای داشتن یک صفحه دستگاه و یکی از آنها این است که به موقع به روز رسانی های امنیتی. گوگل اعلام کرد در آن ممکن است سال 2020 Android security bulletin که آخرین وصله های امنیتی در حال حاضر نورد از به صفحه دستگاه. صفحه 4 سری, صفحه, 3a در صفحه 2 صفحه 3 XL اخذ خواهد شد به روز رسانی که رفع چند مسائل امنیتی است. شدید ترین آسیب پذیری می تواند فعال کردن مهاجمان به استفاده از تکنیک های مختلف برای به دست آوردن دسترسی به دستگاه خود و یا سرقت اطلاعات حساس است. ماه مه سال 2020 به روز رسانی را شامل نمی شود هر گونه تغییرات عملکردی برای صفحه گوشی, اما نگه داشتن سطوح امنیتی به روز مناسب تماس بگیرید.

اگر شما یک صفحه کاربر شما می توانید سعی کنید و باعث به روز رسانی با رفتن به تنظیمات و انتخاب بررسی برای به روز رسانی. اگر شما نمی خواهید به صبر برای به روز رسانی OTA شما می توانید دانلود تصویر کامل از این صفحه کنید و سعی کنید به آن را نصب کنید به صورت دستی اگر چه این روند به دور از آسان است.

به یاد بگیرند که چگونه برای بررسی امنیت دستگاه پچ سطح را ببینید بررسی و به روز رسانی نسخه آندروید خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن