گوگل صفحه 4a را گزارش خندق فعال لبه

گوگل صفحه 4a گزارش شده است که رفتن به ارزان تر از سال گذشته پیکسل 3a با وجود داشتن ذخیره سازی بیشتر. همه چیز

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
گوگل صفحه 4a گزارش شده است که رفتن به ارزان تر از سال گذشته پیکسل 3a با وجود داشتن ذخیره سازی بیشتر. همه چیز می آید در هزینه و نمی توان آن را تعجب آور برای دیدن گوگل قطع گوشه و کنار در آن بعدی mid-ranger. ظاهرا اولین چیزی که فعال است لبه ویژگی های.
به تنه زدن حافظه خود را با این ویژگی ساخته شده اولین با پیکسل 2 شده است و در حال حاضر در هر صفحه گوشی بعد از آن. 9to5Google را استفان هال ادعا می کند که آن را نمی خواهد وجود دارد بر روی صفحه 4a. از ویژگی های است که گزارش حاضر نیست در قبل از انتشار صفحه 4a. این سخت است برای گفتن در این زمان اگر صفحه 5 نیز خندق این ویژگی.
فعال لبه اساسا اجازه می دهد تا کاربران احضار گوگل دستیار سکوت تماس های دریافتی و چرت زدن زنگ ساعت. شما حتی می توانید remap آن را به استفاده از یک دستیار دیجیتال خود را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از ورودی لمسی برای انجام این اقدامات اما لمسی ورودی است که گاهی اوقات سریع تر و بیشتر گردیده است.

این ویژگی ظاهرا جایگزین شده است با یک دو بار ضربه بزنید عقب حرکت به طوری که طرفداران واقعا نمی شود از دست رفته. این قابلیت های جدید را احتمالا نه نیاز به سخت افزار خاص و با استفاده از شتاب سنج و ژیروسکوپ پس از آن برنده است. این اجازه را به شما ضربه بزنید پشت تلفن دو بار برای انجام کارهای مختلف و به لحاظ نظری باید در مورد به خوبی به عنوان فعال لبه.


و در مورد شما بدانم گوگل است که احتمالا در حال حاضر سخت در حال کار برای اطمینان از این قابلیت فعال نیست به طور تصادفی.


این عملکرد احتمالا رول به دیگر گوشی های آندروید در آینده اما در ابتدا آن را به احتمال زیاد خواهد منحصر به فرد به صفحه گوشی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن