گوگل تماس تلفنی قابلیت ضبط خواهد شد منطقه محدود

گوگل قصد دارد به معرفی گزینه ای برای ضبط تماس ها در گوشی های اندروید, اما از ویژگی های است که در حال حاضر تحت

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 اردیبهشت 1399
گوگل قصد دارد به معرفی گزینه ای برای ضبط تماس ها در گوشی های اندروید, اما از ویژگی های است که در حال حاضر تحت توسعه است. با وجود این واقعیت است که برخی از کاربران در هند یافت می شود از ویژگی ضبط تماس بر روی تلفن های آندروید خود را یک هفته پیش وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که گوگل آغاز شده نورد از ضبط تماس برای عموم است. AndroidPolice کشف یک پشتیبانی از صفحه است که پس از حذف شده توسط گوگل است که توضیح می دهد که چگونه ضبط تماس بر روی گوشی های آندروید و آنچه شما باید قادر به استفاده از. اول از همه گوگل می گوید که ضبط تماس در دسترس نخواهد بود در همه کشورها و مناطق. همچنین ضبط تماس است که تنها سازگار با دستگاه های در حال اجرا آندروید 9.0 یا جدیدتر.

کسانی که برنامه ریزی برای ضبط تماس های خود را ضبط ذخیره شده در زیر تماس بگیرید تاریخ, اما آنها نیز خواهد شد قابل مشاهده در زیر تازه ها صفحه نمایش. همچنین گوگل ذکر شده است که کاربران قادر نخواهد بود برای ضبط تماس های زمانی که آنها در انتظار خاموش و یا در یک کنفرانس تلفنی.

در حالی که آن را امن فرض کنیم که پیکسل و گوشی های Android One را دریافت خواهید کرد از ویژگی ضبط تماس زمانی که گوگل تصمیم می گیرد تا آن را به طور گسترده ای در دسترس است که مشخص نیست چه گوشی های دیگر خواهد شد در لیست سازگاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن