اسناد گوگل Slides و Sheets در نهایت گرفتن dark mode در اندروید

سه هفته پیش ما گزارش شده که گوگل ممکن است آزادی مدتها در انتظار تم تیره برای سه برنامه: Docs, Sheets و Slides. امروز کوه مشاهده شرکت رسما تایید جدید dark mode است که در آینده برای همه سه Android apps.به عنوان نام نشان می دهد, جدید تم تیره های اجرا شده توسط گوگل است که به منظور افزایش بهره وری حتی در محیط های کم نور و صرفه جویی در باتری در همان زمان. از همه مهمتر, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد امکان جدید تم تیره از تنظیمات برای Docs, Sheets و Slides تنظیم خواهد شد به طور خودکار زمانی که سیستم اندروید است که مجموعه ای به استفاده از این موضوع خاص.

با این حال, شما باید این گزینه به نوبه خود تیره حالت روشن یا خاموش برای هر سه برنامه هر زمان که شما احساس می کنید به صورت جداگانه. این اجازه خواهد داد که شما را به تم تیره فعال در هر یک از این برنامه های گوگل مهم نیست که چه تنظیمات خود سیستم اندروید استفاده می کند.

جدید تم تیره را می توان فعال برای هر برنامه با رفتن به منو / تنظیمات / Theme / تاریکپس از اعمال آخرین به روز رسانی. با تشکر نه از ویژگی های بسیار خوب شما قادر خواهید بود برای پیش نمایش اسناد خود را در موضوع نور با استفاده از مطلب / مشاهده در نور تم, بنابراین شما نمی خواهد که به سوئیچ بین تم فقط برای دیدن آنچه که یک سند به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de