امواج درخشان سقوط بر روی سواحل کالیفرنیا با تشکر از جزر و مد قرمز و

آبی روشن و امواج نورد در سراسر سواحل کالیفرنیا پس از شکوفه فیتوپلانکتون سیل سواحل. این موجودات که به نظر می ر

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399
  • آبی روشن و امواج نورد در سراسر سواحل کالیفرنیا پس از شکوفه فیتوپلانکتون سیل سواحل.
  • این موجودات که به نظر می رسد قرمز در طول روز نور آبی که آشفته در شب
  • منظره جذب تماشاچیان که ممکن است به خطر انداختن خود و دیگران را با نادیده گرفتن اجتماعی فاصله داشتیم.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

درخشان آبی امواج نور کالیفرنیا سواحل در شب با تشکر از شکوفه bioluminescent پلانکتون به نام Lingulodinium polyedra. چه گونه از موجودات کوچک نبود در یک زرق و برق دار و نام آن را بیشتر می سازد تا برای در واقع زرق و برق دار. مانند به معنای واقعی کلمه.

در طول روز این موجودات جمعیت سطح در نزدیکی ساحل غوطه ور شدن نور خورشید و ایجاد آنچه که اغلب به نام "red tide." در شب همه چیز حتی بیشتر جالب به عنوان فیتوپلانکتون نور تا هر زمان که آنها مختل شود. نتیجه یک hypnotizing آبی براق که هر چیزی از یک دلفین به یک انسان سطح عبور می کند از طریق آب.

مگر اینکه شما زندگی می کنند در نزدیکی خط ساحلی است که تجربه این نوع از جلبک شکوفه های شما احتمالا دیده می شود هرگز چنین نمایش در فرد است. اما با تشکر از تلاش های دکتر مایکل Latz از Scripps موسسه اقیانوس شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو ما می توانید لذت بردن اخیر مناظر باور نکردنی از راحتی از مرورگر وب است.

دکتر Latz منتشر طولانی تصویری از امواج در آینده نزدیک موسسه موسسه اقیانوس شناسی اسکله و آن را مطمئن است که چیزی خاص:

همانطور که می بینید در طول این دوره از این ویدئو هیچ حرکت قابل توجهی در آب است به اندازه کافی برای برهم زدن پلانکتون و ماشه نور نشان می دهد. امواج درخشش درخشان به عنوان انجام بیدار از شناگران و خوانندگان با بهره گیری از این فرصت نادر برای گشت و گذار در نئون آبی امواج.

این یک نگاه است که مگر اینکه شما می دانستم که شما به دنبال در فیلم شات حق در اینجا بر روی زمین شما ممکن است تصور کنید که صورت گرفت در سواحل برخی از سیاره بیگانه. آن است که عجیب و غریب است. اما جواب منفی آن هنوز هم فقط خود ما دوست داشتنی سیاره کوچک بودن فوق العاده عجیب و غریب به عنوان همیشه.

با بسیاری از ایالات متحده تحت برخی از قالب مستند و یا قرنطینه هزینه یک شب لگد زدن به پشت بر روی یک ساحل تفریح و سرگرمی چند در حال حاضر قادر به لذت بردن از. این شب نشان می دهد نور خود جذب کرده است بسیاری از تماشاچیان. به عنوان Gizmodo یادداشت های مقامات شهرستان در حال تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با جمعیت از مردم نادیده اجتماعی فاصله حکم و مهمانی در سواحل تا ساعات اولیه صبح.

"این یک بی احترامی جمعیت, و آن است که واقعا ramping تا تنش ها در اینجا" یک تغذیه-تا اقامت نوشت: مقامات شهرستان. "آن گه را نشان می دهد مانند 4th جولای در استروئید. و آن اتفاق می افتد هر شب."

آره که خوب نیست به خصوص در میان یک بیماری همه گیر است که به خوبی می تواند تا سطح شیب دار به سرعت در حال با کمی توجه کنید هنگامی که ما شروع به چشم پوشی از اقدامات مهم ایمنی مانند اجتماعی فاصله.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب