صنعت گوشی های هوشمند شده است و درد و رنج وحشتناکی از ماه فوریه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. این وضعیت به آرامی شروع به بهبود اما TrendForce است که هنوز هم پیش بینی یک قطره در خروجی تولید این سه ماهه.

بزرگترین کاهش تولید در رکورد

تحقیقات TrendForce نشان می دهد که جهانی گوشی های هوشمند تولید کاهش یافته است 10 ٪ در سال در سال به حدود 280 میلیون واحد در سه ماهه اول سال 2020 است. این تعداد کمترین میزان در پنج سال و می توان به جدی زنجیره تامین اختلال در چین است. جدیدتر داده ها نشان می دهد که بهبود وضعیت با تشکر از چین که به ظاهر دارای بیماری همه گیر تحت کنترل و اجازه داده است که کارگران به سر مواضع خود را در تولید و خطوط مونتاژ در سراسر کشور است.

تولید در طول سه ماهه جاری است که در حال حاضر تخمین زده می شود به آمار 287 میلیون واحد تا کمی از سه ماهه اول. متاسفانه این عدد نشان دهنده یک سال در سال کاهش 16.5 درصد – بزرگترین کاهش در رکورد برای سه ماهه داده شده.

در نظر گرفتن همه این را در نظر TrendForce در حال حاضر پیش بینی ها در مجموع سالانه گوشی های هوشمند تولید حجم 1.24 میلیارد واحد کاهش قابل توجهی 11.3% از 2019.

سامسونگ بد رنج می برند این سه ماهه

در مورد فردی, تولید کنندگان, شرکت تحقیقات بازار انتظار دارد که برخی از عمده برندهای گوشی های هوشمند به گزارش پایین تر از گوشی های هوشمند تولید خروجی است. رهبر بازار سامسونگ می تواند به شدت تحت تاثیر قرار در ماه های آینده.

کره جنوبی غول دچار نسبتا محدود تاثیر در طول سه ماهه اول به دلیل آن تنها دارای 1-2 ٪ از گوشی های هوشمند چینی بازار و تولید بسیاری از دستگاه های خود را در هند و ویتنام است. متاسفانه سه ماهه دوم می تواند بسیار بدتر است.

خطوط مونتاژ در هند شده اند به حالت تعلیق از اواخر ماه مارس و تقاضا در ایالات متحده و اروپا سقوط کرده است. TrendForce در نتیجه برآورد سامسونگ تولید در سه ماهه دوم سقوط خواهد کرد 10.7% چهارم در سه ماهه به 58.3 میلیون واحد است.

معجزات همچنان برای Huawei

Huawei رنج می برد و عملا هیچ تاثیری در شرایط تولید گوشی های هوشمند در طول سه ماهه اول به دلیل آن موفق به از سر کار به زودی پس از قمری تعطیلات سال جدید و با تجربه ادامه داد: تقاضا در چین است.

تولید در سه ماهه اول به 46 میلیون واحد و اگر اقتصاد چین همچنان به بهبود و Huawei موفق به حفظ فروش در اروپا به عنوان انتظار می رود این تعداد می تواند به رشد به 48 میلیون واحد در سه ماهه دوم.

این شرکت شرط بندی به شدت در 5G گوشی های هوشمند اما همچنان به فشار خود را 4G صف که باید حساب برای بیش از نیمی از Huawei گوشی های هوشمند خروجی در طول نیمه اول سال 2020 است.

آی فون جدید SE – اپل ناجی

پس در مقام سوم سه ماهه گذشته بود که اپل با آیفون تولید خروجی از 37.9 میلیون واحد پایین 8.7% در سال در سال. تقاضا برای آی فون 11 و دیگر مدل های ویژه کاهش یافته است در هفته های اخیر اما TrendForce انتظار دارد سطح تولید را بدون تغییر باقی می ماند.

که در درجه اول به تازگی منتشر شده آیفون SE که شده است به خوبی دریافت شده توسط مصرف کنندگان در سراسر جهان است. آیا اپل می تواند رسیدن به آن اهداف تولید در نیمه دوم سال 2020 هنوز مشخص نیست هر چند.

TrendForce قبلا برآورد 200 میلیون واحد در سال است و اگر چه اپل هنوز هم قصد دارد به انتشار چهار 5G اپل در ماه اکتبر/نوامبر این شرکت معتقد است COVID-19 می تواند به شدت تحت تاثیر تقاضا وادار کردن این شرکت برای کاهش خروجی.

Xiaomi Oppo و Vivo تمام خواهد شد و کاهش تولید

همانطور که برای Xiaomi Oppo و Vivo TrendForce است و پیش بینی بسیار بزرگ تولید کاهش این سه ماهه.

حدود 70 درصد از Xiaomi فروش گوشی های هوشمند آمده از بازارهای خارج از کشور و عدم تقاضا خواهد شد بنا به گزارش نیروی این شرکت به بریده بریده تولید به 27.5 میلیون واحد است. که نشان دهنده یک 10.7 درصد کاهش می دهد.

Oppo و Vivo از سوی دیگر انتظار می رود به تولید 30 میلیون و 24.5 میلیون واحد بود. این بدان معناست که هر دو مارک را تجربه کاهش حدود 14 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im