دسترسی به ویژگی های جدید برای وان پلاس 8 5G سری گوشی ماه در پیشبرد; در اینجا چگونه!

وان پلاس است که به دنبال خوب چند مردان و زنان به پیوستن به آن بسته بتا گروه آزمایش ایده های جدید برای وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro. وان پلاس خود را توصیف می بتا بسته های ایجاد شده به عنوان “آلفا ایجاد” است که آزمون تجربی کد و امکانات دو بار در ماه. وان پلاس می گوید که 250 نفر به آن نیاز دارد برای این آزمون در حال انتظار برای ارائه بازخورد به ویژگی های جدید است که آنها در حال آزمایش بر روی گوشی های خود. وجود دارد که عمده تجارت ، در بازگشت برای “دسترسی سریع” به این ویژگی ها هفته ها یا ماه پیش از انتشار عمومی این بسته نسخه های بتا “عدم ثبات جلا نرم افزار است.” که یک راه مودبانه گفت که این ساخت بسیار حشره دار.
البته شما باید برای خود یک گوشی غیر حامل وان پلاس 8 سری گوشی. اگر شما وان پلاس 8 گوشی خود راننده روزانه شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن دست خود را در جیب سوت “Bohemian Rhapsody” و راه رفتن دور. اگر شما از ذهن نیست که قادر به استفاده از برخی از ویژگی های این تلفن است که شما ممکن است نیاز به کار و یا پایه ارتباطات, شما می توانید درخواست برای یکی از 250 اسلات در دسترس است. معمولا OnePlus در 100 بسته آزمایشکنندگان بتا در یک زمان و 250 آن در حال حاضر به دنبال این است که یک شرکت جدید ثبت.

وجود دارد مورد نیاز است. اولین اعضای بتا بسته تیم گاهی اوقات خواسته به فلش جدید ساخت; این نیاز به پاک کردن فلش به این معنی که اعضای تیم می تواند خواسته می شود برای انجام یک تنظیم مجدد کارخانه بر روی خود وان پلاس 8 گوشی. علاوه بر این کسانی که به دنبال یک نقطه بر روی بسته بتا تیم باید فعال OnePlus عضو جامعه و مایل به برقراری ارتباط و ارائه بازخورد به OnePlus تیم در شل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>