در اینجا آی فون 12 مقایسه اندازه شما بوده ام در انتظار

MacRumors با استفاده از آی فون 12 ساختگی مدل برای مقایسه اندازه 5.4 اینچ, 6.1 اینچی و 6.7 اینچ مدل برای آی فون

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 تیر 1399
  • MacRumors با استفاده از آی فون 12 ساختگی مدل برای مقایسه اندازه 5.4 اینچ, 6.1 اینچی و 6.7 اینچ مدل برای آی فون SE, iPhone 7, iPhone 8, iPhone, X, آی فون, 11, و, آیفون, 11 Pro Max.
  • 5.4-اینچ, آی فون, 12 خواهد بود یکی از کوچکترین مدرن مدل های آی فون, اما 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max خواهد بود که بزرگترین آی فون که اپل تا به حال منتشر شده است.
  • اپل اعلام چهار آی فون جدید 12 مدل در این پاییز.

بنیادی ترین تغییر که اپل ساخته شده است به طراحی آی فون بیش از گذشته چندین نسل بود و علاوه بر این از شکاف در بالای صفحه نمایش به خانه selfie camera و انواع سنسورهای صورت ID. به طور کلی اپل تا به حل و فصل در یک نگاه کلی و احساس برای آن محصول گل سرسبد و ما انتظار نداریم که به تغییر. اما بر اساس شمار آیفون 12 نشت بیش از چند ماه گذشته این نسل خواهد شد برخی از ویژگی های منحصر به فرد.

آیفون 12 است که انتظار می رود برای راه اندازی در سه اندازه: یکی 5.4 اینچ مدل دو 6.1 اینچ مدل و یک 6.7 اینچ مدل. به 6.1 اینچ مدل نیست شکستن هر زمین جدید را به عنوان آی فون 11 همان اندازه صفحه نمایش اما به عنوان MacRumors امتیاز این اولین باری خواهد بود که ما تا کنون دیده 5.4 اینچ آیفون یا 6.7 اینچ صفحه نمایش آی فون.

به عنوان شما به احتمال زیاد دیده می شود اگر شما بوده ام به دنبال آیفون 12 اخبار ساختگی مدل گوشی با استفاده از اندازه گیری های قبلی از نشت ساخت شده اند دور می بینم. در حالی که آنها ممکن است کاملا دقیق کپی از گوشی های است که کشتی این سقوط آنها حداقل می تواند به ما ایده از چگونه جديدترين مدل را پشته تا در برابر مدل های کلاسیک. در واقع همان چیزی است که MacRumors را با خود ساختگی مدل مقایسه اندازه هر آی فون 12 برای آی فون SE, iPhone 7 (و 8 و دوم-gen SE), آی فون, X و iPhone 11 سری:

به عنوان شما می توانید ببینید 5.4 اینچ, آی فون, 12 خواهد بود یکی از کوچکترین مدل های آیفون در سال قابل ملاحظه غیرقانونی از حتی نسل دوم آی فون SE بود که پس از مدل آیفون 8. دو 6.1 اینچ مدل باید نگاه تقریبا یکسان به آی فون 11 اما 6.7-اینچ, آی فون, 12 (احتمالا Pro Max) خواهد بود که بزرگترین آیفون — تاریخ- دو اینچ بزرگتر از آیفون 11 Pro Max که برجسته 6.5 اینچ صفحه نمایش.

مقایسه تصویر بالا واقعا به ما بگویید هر چیزی که ما در حال حاضر نمی دانم اما آن را نشانی از کمک به نشان دادن چقدر متنوع این سال را به انتخاب از مدل های آی فون جدید خواهد بود به خصوص وقتی که می آید به اندازه و قیمت. بر خلاف آی فون 11 Pro است که کوچکتر بود و گران تر از آی فون 11 5.4 اینچ, آی فون, 12 انتظار می رود که ارزان ترین دسته با برخی از شایعات نشان می دهد که قیمت می تواند به عنوان کم به عنوان $600.

سوال بزرگ در حال حاضر این است که آیا اپل قادر خواهد بود برای راه اندازی همه این گوشی های جدید در یک مد به موقع. حداقل یک گزارش اخیر ادعا می کند که اپل در حال حاضر رو به "ماه تاخیر" و مبارزه خواهد به چهار آیفون 12 مدل حمل و نقل به مصرف کنندگان معمول در اواخر ماه سپتامبر تاریخ انتشار.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن