1-در سال جاری حق عضویت فقط برای $70 (50 دلار)

جزر و مدی و بهترین خرید را تیمی برای ارائه به دوستداران موسیقی فرصتی برای عضویت در جریان خدمات و صرفه جویی بسیار زیادی در این روند است. جزر و مدی که خدمات جریان موسیقی در حال حاضر در دسترس در 55 کشور معمولا هزینه هر 10 دلار یا 20 دلار در هر ماه با توجه به آنچه ردیف شما را انتخاب کنید.

ارزان ترین لایه است که به نام جزر و مد حق بیمه و هزینه $10 در هر ماه. آن را فراهم می کند دسترسی به AAC فایل های موسیقی و صوتی با کیفیت maxes در 320kbps. از سوی دیگر جزر و مدی هدفن هزینه 20 دلار در هر ماه و ارائه هدفن و استاد جریان کیفیت.

به هر حال اگر شما به دنبال سعی کنید از جزر و مد شما می توانید یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان. اگر شما در حال حاضر انجام می شود و شما آماده برای به اشتراک ما خبر بزرگ. اگر شما مشترک برای یک سال, شما دریافت 50 دلار تخفیف از طریق بهترین خرید.

معامله در دسترس است برای یک زمان بسیار محدود است بنابراین اگر شما متقاعد شده است که جزر و مد مناسب با سلیقه موسیقی خود را پس از آن سریع باشد و این معامله پس از آن را به باقی می ماند برای همیشه زندگی می کنند. ما همچنین باید به ذکر است که این بهترین جزر و مقابله ما دیده ایم به تاریخ; یکی از قبلی بود 10 دلار گران تر به طوری که بیشتر به دلیل سریع عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de